Klubist

Klubist

Kuusalu Kalevi uus logo

Klubi loomise tagamaad on kaugemad kui klubi enda loomine. 2007. aastal moodustati tüdrukute palvel naistegrupp Kuusalu JK Rada alla. Grupp hingitses mitu aastat, põhiosalejaid oli 4-5 mängijat, ülejäänud käisid juhuslikumalt.

Aastal 2010 osalesime naiskonnaga EJL korraldatud rahvaliigas. Hooaja lõpul toimus sõbralik eraldumine Kuusalu JK Radast, kuna meie eesmärgid jalgpallis olid erinevad. Uus klubi loodi 19.10.2010. Vaid paariks kuuks sai klubi nimi FC Lauritsa, mis tulenes meie tollasest peamisest treeningkohast – lauritsaväljakust Kuusalu alevikus.

Kuna aga selgus, et loodud oli ka Lauritsa selts ning nimed võinuks segadust tekitada, siis tekkis vajadus uue nime järele. Samal ajal oli klubil tekkimas koostöö JK Tallinna Kaleviga, seega oli lihtne valik nimetada klubi ümber JK Kuusalu Kaleviks.

2011. hooajal osalesime Tallinna Kalevi duubelnaiskonnaga Eesti meistrivõistlustel. 2011 novembris alustasime noortetööd, luues treeninggrupi 2004-2006 sündinuile.

Klubi eesmärgiks on jalgpalli laialdane populariseerimine Kuusalu vallas. Soovime jalgpalli tutvustada võimalikult paljudele poistele ja tüdrukutele. Eesmärgiks on jalgpallist kui spordist lõbu tundmine, jalgpalli kui spordiala vastu huvi tekitamine kogu eluks. Arendame treenitavaid võimalikult kõrgele tasemele, kuid eesmärgiks ei ole igast pallurist tippjalgpallurit vormida, vaid õpetada läbi jalgpalli eluks vajalikke oskuseid: oskust võita, oskust kaotada, olla distsiplineeritud, samuti õppida sotsiaalseid oskusi grupis.

Liitu klubiga!

Tahad omada rohkem infot klubi toimimisest ja tahad kaasa lüüa klubi tegemistes? Siis liitu meie klubiga!

Selleks:

  1.  Tutvu klubi põhikirjaga
  2.  Lae alla liikmeavaldus ja täida see ära toetava  (Acrobat Reader, Foxit Reader) programmiga
  3.  Digiallkirjasta liikmeavaldus
  4.  Saada allkirjastatud fail aadressile info@kuusalukalev.eu ja jää ootama meie vastust!