Uudised U16 hooaja kokkuvõte

U16 hooaja kokkuvõte

U16 hooaja kokkuvõte post thumbnail image

Kui võrrelda liigatulemusi eelmise hooajaga, siis tundub, et tegime väikse sammu edasi. Mullu lõpetasime oma u15 liiga eelviimasel kohal – 8. koht 9 võistkonna seas, kuigi punkte korjasime paljudelt, siis tänavu saime u16 III liigas 7. koha 10 võistkonna seas. Tore oli ka see, et väravate vahe jäi positiivseks ja et me üheski mängus polnud peksupoisiks – suurimateks kaotusteks olid 3-väravalised kaotused. Ka liiga ülekaaluka võitjaga mängisime 2 tasavägist mängu, kus mõlemal korral tulid üheväravalised kaotused, teises mängus said vastased oma võidu viimasel lisaminutil.

Nagu ka meestel, nii ka U16 puhul võinuks hooaeg paremgi olla, aga krooniline kannataja on hooaja ettevalmistus – alati saame liiga hilja saalist välja kunstmuru peale. Äkki järgmine hooaeg läheb sellega paremini, aga avamängudes olime selgelt halvemad vastastest just seetõttu.

Mängulise poole pealt oli ka tunne läbi hooaja kahetine. Hooti polnud meil võiduisu, eriti tabelis tagapool olevate võistkondade vastu läksime algul mütsiga lööma ja tegime endal olukorrad raskeks. Teisel poolajal tavaliselt võtsime end kokku, aga ikkagi tahaks näha enam võiduisu, ja et võistkonnas tekiks liider, kes teisi ka mängima sunniks. Hea näide enda kokkuvõtmisest oli kodumäng Rakverega, kus puudusid mitmed võistkonna liidrid (Rakvere polnud küll ka parimas koosseisus) ja kaitsemäng oli meil kõige parema distsipliiniga, mis hooajal olnud.

Ründemäng oli ka läbi hooaja liiga kergelt vastaste poolt loetav, kuna tahtsime palli viia alati meie suurimale skoorijale, ka siis kui teda juba kahe mängijaga kaeti ja teisel pool oli vaba mängija. Samas kaitsest palli lahtimängimine toimis hästi ja kui vahel keegi palliga liiga jokutama ei jäänud, siis tekitasime iga võistkonna vastu häid võimalusi nende pressi murdes.

Hea kogemus hooajal oli ka Kokkola Cup, kus tegelikult saime küllaltki võrdselt mängida ka meist liigataseme võrra kõrgemate võistkondadega, eriti arvestades meie turniiril kuhjunud vigastustega ja vahel vaid 10 mängukõlbuliku mängijaga. Ehk kui oleks kogu võistkonnal enam motivatsiooni iga mäng minna pingutama lõpuni, siis oleks järgmisel hooajal veel paremad tulemused.

Täname võistkonna järjepidevaid toetajaid – meil polnud noortemängudel küll palju fänne, aga samas, kes olid, need olid ka kohal enamikel mängudel!

Sildid:

Seotud uudised