Uudised U13 pidas õpetliku mängu liiga liidriga

U13 pidas õpetliku mängu liiga liidriga

U13 pidas õpetliku mängu liiga liidriga post thumbnail image

Hooaja kolmas mäng peeti maha Viimsi Pargi palliplatsil 12.05.2023, vastaseks tabeli liider Viimsi MRJK Punane.

Mängu skoori avasid vastased juba teisel minutil. Pärast esimest väravat tundus, et lapsed on juba alla andnud ning igaüks tahab mängida nii nagu tema soovib- meeskonnatöö oli nulli lähedane. Selline suhtumine karistas meid ning vastased lõid väravad iga paari minuti tagant.

Peamiselt jätsime töö tegemata ajal, mil oleks pidanud ründest tagasi kaitsesse minema. Mängijate ära jagamisega olid suured probleemid. Esimese poolaja lõpuks 0:10 kaotusseis.

Teisele poolajale mindi juba tunduvalt julgemalt peale, samuti olime mingil määral kamba vaimu tagasi saanud. Tekitasime ka ise paar pealelöögi olukorda, mis ebaõnnestusid väsimusest, löök jäi liiga nõrgaks. Teisel poolajal võideldi kõvasti, kuid kahjuks pidime leppima vastaste paremusega. Lõppseisuks kurb 0:17 kaotus Kuusalule.

Pärast mängu käisime läbi iga mängija head ja vead antud mängus. Personaalne tagasiside motiveeris mängijaid ning lapsed said aru, et trenne tuleb tõsiselt võtta.  

Mängu protokoll

Oleme hetkel maha pidanud kolm mängu ning keskmist vanust arvestades oleme kõigist kolmest vastasest ikka nooremad- seega saab siit ainult paremaks minna! Mängijad tegelevad trennis oma nõrkade kohtadega ning motivatsioon on laes!

Järgmine mäng toimub Kuusalu Keskkooli staadionil 21.05.2023 kell 11:00, vastaseks Saku Sporting – ootame Teid kaasa elama! 

Sildid:

Seotud uudised