Uudised Meeskond langes 1/32 karikamängus

Meeskond langes 1/32 karikamängus


22.04 võõrustas meid Anija JK, kellega mäng tähendas ajaloo esimest mõisaderbi vastasseisu.
Alustasime mängu ootusrikkalt ja polnud päris selge, kes võiks mängust initsiatiivi haarata.
17. minutil jäi Rain palli võitmisega veidi hiljaks meie karistusalas ning oli aimata halba. Peakohtuniku vile küll vaikis esialgu, kuid peale pikemat vestlust äärekohtunikuga, määrati meie kahjuks penalti. Anija asus 1-0 juhtima. Edaspidi oli mäng veidi lahtisem, kuni viiv peale pooltundi tuli Joosep meie väravasuult kodumeeskonna ründajale vastu ning peatas ta veaga. Viimase mehe takistamise eest oli tasuks punane kaart ning karistuslöök. Kindad haaras paremkaitses alustanud  Renno, kuid kahjuks sooritasid nad ideaalse karistuslöögi ning käpikuid oli vaja vaid võrgust palli noppimiseks. Paar minutit hiljem oli Anija omadest jaol sama väravakütt ning poolajaks oli tal kübaratrikk vormistatud.
Teisel poolajal tõi meie mängu veidi elevust Mikk, kes Raini tsenderdusest ühe tagasi lõi 69.minutil. Lootused kustutas aga Miikael, kelle jala otsa vastane maandus kolm minutit hiljem. Kodumeeskond sai taaskord penalti ning vormistamine ei tekitanud raskusi.
84.minutil lõi vastase teravaim mees ka oma viienda ning vormistas lõppseisuks 1-5 kaotuse Kuusalu omadele.

27.04 pidas meie meeskond ka ajaloolise esimese Väikeste karikavõistluste mängu, kui Kehras võõrustasime Türi Ganvix JK-d.
Tehnilised ja kogemustega türikad panid kohe tugeva surve peale – 9.minutil avasid nad skoori. Peale seda tegelesime nende rünnakute tõrjumisega ning üritasime oma käike leida kontradega. Mikk sai paaril korral hästi äärelt minema ja ka head tsenderdused teele pandud, kuid kastis jäi meil õhujõudu väheks. Parima võimaluse eest hoolitses Aaron, kes osavalt kahe vastase pealt maha keeras ning kaugelt löögi lati alla teele pani. Türi kiiper tegi otsustava ühe käe tõrje ning tulemuseks nurgalöök. Vastane sai hea läbisöödu 39.minutil ja lükkas palli ilma pingeta võrku. 0-2 seisuga poolaeg lõppes. Teisel poolajal oli meil raske, kuid õnnestus eelkõige meie väravavahi Joosepi ennastsalgava tegutsemisega, värav veidi pikemalt puhtana hoida 77.minutil siiski sai Türi meeskond oma tahtmise ning vormistas lõppseisu 0-3.
Teenitud kaotus oli tõsiasi, kuid tuleb tunnistada ka vastase küpset ja paremat tegutsemist.

1.05 mängisime FC Maardu Aliensiga võõrsil.
Seekord oli meil vahetusmeeste seas harjumatu tühjus. 8.minutil tegid vastased skoori nurgalöögist. Mäng oli rabe mõlemalt poolelt, väga palju võitluslike momente ning lihtsaid pallikaotusi. Maardu kogemused muutusid otsustavaks – 27. minutil vormistasid nad karistuslöögist oma teise tabamuse. Teisel poolajal saime veidi paremini oma mängu käima, kuid nappis ohtlike momente loomisest. 59.minutil kasutasid vastased ära meie liinide kõrge asetuse ning vasturünnakust läbisööt vormistati väravaks.
Seekord 0-3 kaotus meie meestele – koduväljakul loodame vigade parandusele.

Seotud uudised