Uudised U15 poisid mängisid hooaja esimese liigamängu

U15 poisid mängisid hooaja esimese liigamängu

Alanud hooajal mängime U15 IV liigas, ning osaleme 2007-2010 sündinud noortega.
Meie nimekirjaga liitusid sellel hooajal poisid Anija JK-st, kes kindlasti on meeskonnale abiks ja saavad vajaliku võistluskogemuse.
Eelnevalt on poisid mänginud väiksemal väljakul ning suurte väravatega pole veel võistlusmänge peetud. Harjumist vajab 11vs11 jalgpallimäng.

3.04 pidasime oma kodumängu Kehras, kus võõrustasime SK Tääksi võistkonda.
Alustasime uljalt pallivõitmisel ründetegevusega, aga korduvalt lõikasime näppu külaliste kontradega. Vastane oli mehitatud silmapaistvalt kiire ründajaga, kes korduvalt sai omadelt Kuusalu kaitseliini selja taha häid palle, mida noolida. Henri väravasuul päästis meid tublisti ning samuti saime paaril korral klaaritud joonelt. Korra päästis ka väravalatt, kui vastase mängumehel nurgalöögist vabalt löögile lasime minna. Poolikud momendid tekkisid Kuusalul Mattiase standardolukordadest ning Sebastiani individuaalsest sooritusest.
Enne poolaja täitumist sai siiski Tääksi terav ründaja kaane maha, kui 1-1le meie kiipriga sattus. Henri sai küll näpud vahele, aga pall maandus väravas.

Teisel poolajal muutsime veidi taktikat, kuid see meile esialgu edu ei toonud – külla tulnud Tääksi pani meie sööduliinid hästi kinni.
Tihedad vahetused rikkusid liialt mängurütmi ja meil oli raskusi vastaste värava alla jõudmisega.
56. minutil teenisime nurgalöögi, mille jätkust Kristo Kuusalu auvärava eest hoolitses ja viiginumbrid jalule seadis.
Kuusalu tahtis väravalisa, aga vastane nõelas teravalt meie kõrgele tulnud liine.
Viimase kaheksa minutiga said külalised juurde 4 väravat.
Algasid need kõik meie endi pallikaotustest vastaste poolel. Tulid väga head vasturünnakud, kus põhimõtteliselt Tääksi kiire ründaja karistas meid kliiniliselt, kui Kuusalu kaitsetegevus oli juba valge lipu masti tõmmanud.
Lõpuvileks oli seis 1-5.
Protokoll: https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/104096

Üldiselt oli mängupilt rabe – nagu eeldada võis esimesel liigamängust. Platsiga harjumine vajab aega ning samuti ka uute liikmetega kokkumäng. Juurde tuleks kõigil panna füüsises, millest sõltus meeskondlik kaitsetegevus. Positiivse poole pealt võiks öelda, et kohati näidati osavat söödumängu, kuid nendest väravaohtlike momente üleliia ei tekkinud.
Võtame avamängust kaasa löödud värava ning proovime kokkumängu tulevikus paremaks lihvida.

Seotud uudised