Uudised U11 turniirid

U11 turniirid

Pärast liiga esimest turniiri läksime me väljateenitud puhkusele. Enne Saku Spring Cup turniiri jõudsime teha vaid 3 trenni, kus osavõtt trennidest oli väga nadi.

SAKU SPRING CUP

Mäng Peipsi United võistkonnaga.

Mäng oli alguses väga tasavägine. Kohati jäi mulje, et Peipsi treenerid soovisid võitu rohkem, kui mängijad ise. Vastased mängisid väga korraliku kehamängu, kohtunik lasi neil seda ka vabalt ning karistamata teha. Kohati jäi mulje, kohtunik ei ole antud mängus erapooletu. Saime suhteliselt kiirelt söödu käima, kuid oli hetki ja olukordi, kus unustasime peale rünnakut kaitsesse ümber lülituda, vastased kasutasid seda võimalust ilusti ära ning viisid end juhtima. Sellest me end heidutada ei lasknud ning teenisime kiirelt viigi seisu, ajal, kui lõpetasime rünnaku Aaroni poolt ideaalselt värava alla antud sööduga. Värava all oli valmis Kristian Rainis. Mängu lõpus lõid vastased meile veel ühe värava.
Lõppseis 1:2 kaotus.

Mäng Saku Sporting võistkonnaga.

Läksime juhtima ajal, mil Hugo õhupalli ilusti väravavõrku sahistas. Küllaltki kiirelt teenisid vastased nurgalöögi olukorra, mille edukalt realiseerisid. Seis oli viigis ning pinge kasvas. Kahjuks eksisime trahvikastis ja kuna keegi ei soovinud, et vastased värava saaks, siis kaitsemängija aitas väravavahti, proovides ise käega maast palli tõrjuda. 😀 Vastased teenisid penalti, mille mittekorrektsust kohtunin löögi ajal veaks ei lugenud. Nimelt jooksid vastased kasti juba enne, kui penaltilööja lööma hakkas. Treenerina ei saanud isegi mina aru, kes seda penaltit lööma läks. Meie poolt jäi mängus vajaka vastasmängijate ära jagamisest. Tahest tahtmata jätsime mõned mängijad üksi ja see karistati ka ära.
Lõppseis 1:3 kaotus.

Kolmas mäng lõppes meie jaoks viigiga. Meie veaks oli taaskord mängijate ära jagamine ning nende üksinda jätmine. Meie poolt sai väravad enda nimele Hugo.
Lõppseis 2:2 viik

3-4.koha mäng.
Mäng oli tasavägine, kuid kinkisime vastastele ise väga palju võimalusi see mäng ära võita. Vastased teenisid esimesed väravad justnimelt sellest, et lasime neil vabalt pealelöögi sooritada. Lõpuks võtsime end kokku ning esimese värava teenis meie auks Rasmus. Taaskord lasime endale kaugelt peale lüüa ning see karistati koheselt. Lõpetasime mängu väga ilusa söödumänguga, mis pälvis meile rünnaku lõpuks ka värava.
Lõppseis 2:3 kaotus.

Kahjuks jäi meile turniiril napp 4.koht. 

Kokkuvõttes saab öelda, et tegu oli küllaltki raske turniiriga ning oskamatus pärast pausi mängus mängijaid peale võtta oli täielikult ununenud. Turniir, millest on palju õppida. 

01.08.21 toimus JK Anijaga sõpruskohtumine

Pidasime Kehras maha ühe väga lõbusa sõpruskohtumise. Erinevatel positsioonidel mängimist said proovida pea kõik meie mängijad. See lisas mängu elevust ja lõbu veel rohkem.
Vastased olid hakkamist täis ega ei lasknud end morjendada meie löödud väravatest.
Selles mängus said jala korduvalt valgeks Jürgen, Hugo, Uku, Rainis, samuti said värava kirja ka Chris, Aaron, Rasmus ja Maddox.
Vastased teenisid oma väravad kauglöökidest. Lõppseisuks 17:2 meie võit.

Suured tänud Anija võistkonnale kui ka nende treenerile!


14.08.21 toimus Pakris liiga teine turniir.

I mäng- Pakri SK Alexela
Mäng oli kohe alguses meie kätes ning seda kasutasime me enda kasuks ka väga ilusti ära.
Esimese värava lõi meie poolt Rasmus, kea osavalt vastaste kaitsemängijatest mööda triblas ning palli võrgu poole saatis.
Teise värava teenisime nurgalöök. Nimelt pani palli mängu Rasmus ning nurgalöögi olukorda oli värava all valmis lõpetama Uku, tehes seda edukalt.
Kolmanda värava autoriks oli Chris, kes maast õhku põrkava palli üle puusa väravasse sahistas.
Lõppseis 3:0 võit. 

II mäng toimus FC Arat võistkonnaga
Mäng oli tõiseselt tasavägine. Esimese poolaja lõpetasime 0:0 viigi seisus.
Teisel poolajal hakkasime mängu kontrollima meie. Rasmus võttis kaitsemängija 1vs1 vastu ette ning lõpetas rünnaku edukalt väravaga.
Teine värav sündis Risto antud nurgalöögist ajal, mil Rainis oli värava all valmis selle rünnaku edukalt lõpetama.
Kolmanda iluvärava lõi meie heaks Gert.
Lõppseis 3:0 võit

III mäng toimus Keila JK Sinine võistkonnaga
Antud mäng oli tõsiselt tasavägine ja seda sõna kõige otsesemas mōttes. Väravavõimalusi oli nii vastastel kui ka meil. Söödumäng toimis meil väga hästi ning samuti oskasime õigetel hetkedel mängus ära jagada mängijad. Antud võistkonnas oli peamiselt üks mängija, kes suurema osa tööst ära tegi. Tema trumbiks olid kauglöögid, kuid meie kindlus väravas, meie peamine väravavaht Jürgen näitas talle korduvalt oma super tõrjetega, et tema võrku nii naljalt väravaid ei lööda. Lõppseis 0:0 viik.

IV mäng oli Voltaga
Esimese väga kauni värava sai endale kirja Gert, kes lõi napilt poole väljaku pealt vasaku jalaga palli üles ristnurka. Peale antud väravat unustasime sootuks ära selle, kuidas tuleb mängida, kui palli ei valda meie. Lasime endale lüüa 3 väravat.
Teisel poolajal suutis Gert meie eest veel ühe värava lüüa, kuid kahjuks pidime siiski vastaste paremust tunnistama.
Lõppseis 2:3 kaotus. 

Liiga III turniir toimus 05. septembril Kuusalus
Kolmas turniir oli meie korraldada, turniir toimus Kuusalu staadionil.
Esimeseks vastaseks oli meil Pärnu. Meil võttis paar minutit aega, et end käima saada ning siis hakkas alles väravaid sadama. Chris sai värava kirja ajal, kui vastaste väravavaht mõtlematult palli maha pani ning Chrisil oli meeles, et sellises olukorras võib ta rünnakule minna. Teise värava lõi nurgalöögist Uku. Kolmanda värava autoriteks said Hugo ja Maddox, kelle koostöö meile värava kinkis.
Neljanda värava saatis osavalt võrku Rasmus. Nimelt põrkas pall väravavahi tõrjest tagasi ning Rasmus juba teab, et olukorras tuleb alati lõpuni mängida.
Viies värav sündis taaskord ilusast koostööst ehk söödumängust. Palli kiigutasid omavahel osavalt Rainis, Risto ja Rasmus. Esimese poolaja viimased väravad said veel kirja Rainis ja Rasmus.
Teise poolaja esimese värava autoriks oli Rasmus. Teise värava sai enda nimele Hugo, kui Jürgen talle ideaalse söödu värava alla andis. Jürgeni antud ilus sööt värava alla andis talle lisajõudu, et ise kolmas värav võrku saata.
Lõppseisuks 10:0 võit.

Teise mängu vastasteks oli Viimsi MRJK
Kontrollisime mängu ning jagasime osavalt sööte. Esimese värava autoriks Maddox. Teise värava sai kirja Chris. Kolmanda värava autoriks oli Rasmus. Neljanda värava lõi Gert.
Lõpus lasime ka endale kahjuks kauglöögilst värava lüüa.
Lõppseisuks siiski 4:1 võit.

Kolmanda ja ühtlasi turniiri viimase mängu pidasime maha Keilaga
Mäng oli raske. Vastased olid tugevad ja teadsid, kuidas mängima peab. Selles mängus oli samuti üks põhimängija, kes tegi võistkonna eest suurema töö ära. Mängija oli kiire ning ja tehniliselt osav. Lasime tal päris mitu korda endast mööda mängida ning lõpuks sai ta ka löögile, rünnak lõppes vastaste jaoks edukalt.
Teine poolaeg rääkisime läbi kuidas tuleb mängida ka siis, kui vastaste poolel on selline mängija, kes suudab hea tahte korral meie mängijatest kavalam olla. Me ei hankinud ning võtsime mängijad peale nii nagu päriselt ka tegema peab. Meie hea tiimitöö sai ja edutatud, nimelt lõi Hugo selle auks meie viigivärava. Rohkem me vastastel enda väravat puutuda ei lubanud. Samuti kaitsesid nemad ka enda oma edukalt.
Mäng lõppes 1:1 viigiga.

Nüüd infot liiga viimase turniir kohta.

Liiga viimane turniir toimus 25. septembril Tartus
Esimeses mängus oli meie vastaseks JK Tammeka Must.
Kontrollisime mängu ning teisel poolajal saime ka söödumängu ilusti käima. Ehitasime üles rünnakuid ning samuti oli hea vaadata ka rünnakust kaitsesse üleminek. Kaks esimest väravat sai endale kirja Rasmus. Kolmanda värava lõi Hugo, pöördelt ja veel vasaku jalaga. Ühtäkki lasime vastastel enda väravavõrku saata eduka kauglöögi. Enne teise poolaja lõppu sahistas vastaste väravavõrku uuesti Hugo. Lõppseisuks 4:1 meie võit. 

Teine mäng- Paide LM Järva
See mäng oli algselt tõsiselt tasavägine. Esimesel poolajal oli mängu kõrvalt vaatamine justkui jooksuvõistluste vaatamine. Kõik jooksid ja liikusid, kuid pall käis lihtsalt vastaste ja meie mängijate vahel edasi-tagasi.
Teisel poolajal muutus mängupilt juba paremaks. Lõime ka värava. Nimelt andis Gert super söödu värava alla ning seda oli vastu võtmas seal Chris, kelle lööki väravavaht ära ei tõrjunud.
Lõppseisuks 1:0 võit. 

Kolmas mäng toimus Tammeka Valgega
Kolmandas mängus oli meie varasem mängupilt sootuks teine. Oli tunne nagu poleks me mõned kuud üldse trenni teinud. Küll ei õnnestunud meil üles ehitada rünnakuid ning samuti oli vajaka kaitsest. Enamjaolt jäid mängijad vaatama kuidas vastased rünnakuid üles ehitavad ja lõpetavad. Küll löödi meile värav kauglöögist kui ka sellest, et ise hooletult mängijad üksi jätsime.
Lõppseisuks 0:3 kaotus.

Turniiri viimane mäng toimus Tammeka Kollasega Olenemata sellest, et nii mäng kui ka pall olid meie kontrolli all ning omavahel söötmine toimis, siis rünnakuid löögiga me lõpetada ei suutnud ja kui suutsime, siis kippusid need napilt väravast mööda minema. Esimese poolaja lõpuks oli seis 1:0 meie kasuks.
Poolajal muutsime veidi formaati ning arutasime läbi mõned mängu olukorrad. Samuti vahetasime me ka väravavahti. Väravasse läks Chris.
Kohe alguses sai endale värava kirja Romet, suunates palli välisküljega väravanurka. Kaks järgnevat väravat läksid Hugo nimele.
Teisel poolajal sai särada ka meie põhiväravavaht Jürgen, lüües järjest kaks väravat. Kokku lõi Jürgen teise poolaja jooksul kolm väravat. Samuti said värava kirja veel Rasmus ja Risto.
Lõppseisuks 9:0 võit.  

Kokkuvõttes on lapsed olnud väga tublid ja võidukad! 

Seotud uudised