Uudised U11 esimene liigaturniir oli edukas

U11 esimene liigaturniir oli edukas

U11 esimene liigaturniir oli edukas post thumbnail image

Meie grupi esimene liiga turniir toimus 13.juunil 2021 Türil.
Esimeseks vastaseks oli Paide LM Järva võistkond. Mäng oli suhteliselt tasavägine, samas tekkis meil palju värava võimalusi, mida realiseerida ei suutnud. Saime hoo sisse ning esimese värava lõi meie kasuks Maddox. Pärast löödud väravat hakkasid vastased rohkem pressi tegema, ning mõne minuti möödudes viigistasid mängu. Teise värava lõi meie Hugo Mattias, kes värava all palli vastu vastast lõi ning see viimasest õnnetult väravasse põrkas.
Saime justkui energiat juurde ning väravaid tuli ka teisel poolajal. 3:1 seisu viis meid Gert, kelle ilus ja suunatud pealelöök ei jätnud väravavahile võimalust seda tõrjuda. Mängu viimase värava autoriks sai Romet, kes nurgalöögist tulnud palli võimsalt väravavõrku sahistas. Võit 4:1.

Teise mängu vastaseks oli Raplamaa JK Sinine.
Mäng oli meie kontrolli all, kuid jällegi ei suutnud me kohe mängu alguses väravaid ära realiseerida ning ka vastaste väravavaht oli julge ja ei kartnud olukordi lõpuni mängida.
Kui esimeses mängus toimus meie mängijate vahel super söödumäng, siis selles mängus jäi sellest esimesel poolajal vajaka. Ometi teenisime esimese värava endale Rasmuse söödust Chris Oliverile, kes palli ilusti väravasse lõi ning meid juhtima viis. Huvitav on see, et antud mängus löödud väravad said endale kirja erinevad mängijad, kelleks olid veel- Gert, Hugo Mattias, Maddox, Kristian Rainis, Rasmus ning viimase värava autoriks sai Jürgen, kes muidu meid turniiridel väga suurepärase väravavahina esindab. Mängu lõppseis 7:0.

Kolmanda mägu vastaseks oli Anija JK.
Anija võistkonnaga oleme varasemalt sõpruskohtumise pidanud, ning oli meeldiv nendega taas mängida. Vastased olid väga tublid! Terve mängu vältel toimus meie poolt söödumäng, mida oli kõrvalt väga hea ja huvitav vaadata. Esimese väravaga viis meis juhtima Hugo ja Gert, kes värava all ilusti üksteisele söötu jagasid. Teise värava sai endale kirja Chris. Väravaid hakkas esimesel poolajal meie kasuks veel tulema (lööjateks Chris Oliver, Hugo x2 ja Romet). Poolaja lõpuks oli seis 6:0 meie kasuks. Teisel poolajal mängisid vastased 1 mängija vähemuses, kuna turniiril olid lapsed end vigastanud. Sellegipoolest võitles vastasmeeskond väga innukalt lõpuni. Meie poolt lõid värava veel Enriko, Romet, Rasmus.
Turniiri põhikaitseliini mängijateks olid meil Liisi-Marii ja Enriko, kes tegid super tööd. Otsustasin mängijate soovile vastu tulla ning panin neis mängima positsioonidele, kus nad tavaliselt ei mängi, ning meie kaitseliiniks said hoopis mängijad, kelle jaoks oli antud positsioon suhteliselt võõras. Vastased oskasid antud olukorra ilusti ära kasutada, ning teenisid selles mängus oma esimese värava. Selleks hetkeks oli mänguseis 9:1 meie kasuks. Mäng oli meie jaoks lõbus ning näod püsisid rõõmsatena. Enne mängu lõppu realiseerisime veel ühe Jürgeni ja Rasmuse söödumängust tulnud värava ning punkti pani mängule Hugo. Lõppseisuks 11:1 meie kasuks.

Neljanda ja ühtlasi ka viimase mängu vastaseks oli Paide LM Türi võistkond.
Päev oli suhteliselt pikk, päikesepaisteline ja oli palav, millest tingituna olid lapsed juba väsinud, kuid mitte alla andnud.
Vastased olid tugevad ja energiat täis. Mängu alguses ei õnnestunud meil ka söötmine kuidagi, ning pärast pikemat pausi oli lastel ennast käima saada suhteliselt raske. Ometi tekkis meil võimalusi rünnakud väravaga lõpetada, mida ka Rainis tegi, viies meid juhtima. Järgmise värava autoriks sai Maddox. Ei pidanud kaua ootama, kui palli väravavõrku lõi ka Rasmus.
Vastased said iga löödud väravast indu juurde ja tegid veel rohkem pressi, realiseerides ka ühe rünnaku ära, mil meie kaitseliin neile selle võimaluse kinkis.
Saime söödu taas käima ning Rometi hea sööt Maddoxile tasus end väravaga ära. Viimase värava lõi taaskord Rasmus. Lõppseisuks 5:1 võit.

Tahan mängijaid kiita suurepärase koostöö eest! Olen treenerina väga uhke eelkõige söödumängu üle, millega meil varasemalt pikalt probleeme oli. Lapsed olid väga vaprad ja ühtehoidvad!

Turniiril osalesid- Chris Oliver, Hugo Mattias, Kristian Rainis, Liisi-Marii, Maddox, Romet, Rasmus, Enriko, Gert, Jürgen.

Seotud uudised