Uudised Meeskond alustas hooaega võiduga

Meeskond alustas hooaega võiduga

Hooaja esimese mängu pidasime kodusel Kuusalu staadionil, kus võõrustasime Maarjamäe FC Vigri võistkonda ja võtsime 3-1 võidu.
Proovisime oma mänguplaani peale suruda, kuid leidsime ennast 10.minutil hoopis kaotusseisust, kui vastased realiseerisid penalti. Silmapaistvaks võimaluseks oli Atsi efektne käärlöök, mille Vigri kiiper püüdis. Kõik liinid tegid oma tööd korralikult ja saime oma olukorrad – paraku suutsime vaid ühe nendest enne poolaja vilet väravaks vormistada.
Asso avas meeskonna hooaja väravasaldo, kellele Andreas tegi tubli eeltöö.

Poolaja pausil leppisime kokku, et proovime kannatlikult omi võimalusi tekitada ja mis kõige olulisem – neid realiseerida. Selle kõrval ka rahulikku meelt hoida, sest esimesel poolajal kippus asi veidi jõuliseks ja närviliseks, kui hilineti liialt olukordadesse.
66. minutil sai jala valgeks Ats, kes sai Jacolt hea söödu kaitseliini vahele. Tegime mõned vahetused ja mängurütm püsis hea. 73.minutil patustasid vastased oma karistusalas käega mänguga ning tulemuseks penalti Kuusalu kasuks. Sigur asus lööma ja lajatas mänguvahendi lati alla ning tabloole 3-1.
Vastase mast läks maha ning saime veel korduvalt võimalusi 1-1le jooksu, kuid väravavaht tegi hea partii ja ka meie lõpetused ei olnud kuigi tasemel.
Korra saime veel penaltipunktilt proovida, kui Ats hakiti kastis maha. Seekord asus lööma Nikita, kuid suhteliselt keskele ja mugavale kõrgusele külaliste kindamehele, kes löögi tõrjus.

Tulemusega 3-1 mäng ka lõppes ja hea algus on hooajaks tehtud. Kõik töötasid korralikult ning on näha, et meeskonna sees tekkiv meeldiv konkurents annab treenerile mõtteainet, keda ja kuidas järgnevatel mängudel kasutada.
Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/96766

Seotud uudised