Uudised U9 viimane liiga voor

U9 viimane liiga voor

U9 viimane liiga voor post thumbnail image

Meie U9 pidas oma IV vooru 4. turniiri ja ühtlasi ka liiga viimase turniiri maha 12. oktoobril Loo staadionil.
Seekord läksime mängule küllaltki väikse koosseisuga, nimelt tuli lapsi turniirile kokku vaid 9, kuid see meid ei heidutanud ning võitlesime edukalt lõpuni.
Esimeses mängus oli vastaseks Pakri SK Alexela.
Kohe alguses ei saanud me end hästi käima ning jäime veidikeseks justkui mängu pealt vaatama, kuid peagi suutsime mängu sisse elada ning saime söödu käima.
Tekitasime mitmeid ohtlikke rünnakuid vastaste värava alla ning paljud neist suutsime ka realiseerida. Väravaskoori avas Rainis, kes oma hea triblamistehnikaga nii mõnelegi vanemale poisile silmad ette teeb. Teise värava sai kirja Chris, kui vastaste väravavahist pall mängu tagasi põrkas – alati tuleb lõpuni mängida. Kolmanda värava sai samuti kirja Chris, neljanda värava Uku ning mängu viimase värava lõi Maddox.
Lõppskoor 5:0 võit.
Teiseks mänguks oli vastaseks Tallinna FC Levadia Roheline.
Mäng oli väga tasavägine ning ohtlike rünnakuid ja olukordi tekitasid mõlemad võistkonnad. Esimene poolaeg lõppes väravateta. Teisel poolajal oli mäng meie käes, kuid viimasel minutil lasime endale kauglöögist värava lüüa. Lõppseis 0:1 kaotus.

Peale teist mängu oli meil pikk paus enne järgmist mängu. Mängupuhkus tegi oma töö ning kolmandaks mänguks JK Loo vastu me valmis ei olnud.
Mängu esimesed minutid jooksime platsil pead laiali otsas, justkui ei teaks kuidas ja mida mängima peab. Poolajaks olime lasknud endale 3 väravat lüüa. Peale poolaega rääkisime kiirelt vajalikud asjad ja olukorrad läbi ning teine poolaeg nägi juba palju parem ja ilusam välja. Vastaste väravavõrku sai palli lüüa Rainis, kes taaskord vastastest lihtsalt läbi triblas ning rünnaku korraliku löögiga lõpetas. Lõpuminutitel suutsid vastased meile veel ühe värava lüüa põhjusel, et jäime mängu lihtsalt niiöelda vaatama. Lõppseisuks 1:4 kaotus.
Neljandaks ja ühtlasi turniiri viimaseks vastaseks oli Maardu LM II.
Selleks mänguks olime juba väsinud, kuid valmis lõpuni võitlema. Skoori avas Maddox.
Teise värava lõi samuti Maddox, vastaste värava all toimunud olukorrast, kus meil vinge söödumäng toimus – Rainis söötis Rometile ning Romet omakorda teise väravaposti juures olevale Maddoxile, kes palli kindlalt väravavõrku suunas.
Kolmanda värava sai enda nimele samuti Maddox, kui karistuslöögist palli kerge vindiga üle väravavahi väravanurka lõi.
Mängu viimase ja väga kindla värava lõi Chris.
Lõppseisuks 4:0.

Turniiril osalesid- Maddox, Chris Oliver, Liisi, Kristian Rainis, Risto, Romet, Rasmus, Jürgen ja Uku.
Üldjoontes võib liiga mängudega üpris rahule jääda. On olukordi mida kindalt parandanud oleme ning omavaheline suhtlus on oluliselt paremaks muutunud. Meeskonnatöö ning üksteise julgustamine on meie jaoks väga tähtis. Treenerina olen laste üle meeletult uhke!🙂

Natuke ka septembrikuus toimunud turniiridest:

28.septembril toimus Põhja-Tallinna JK Volta poolt korraldatav eelviimane liigaturniir Sõle kunstmuruväljakul, kus meil nii hästi ei läinud.
Esimeseks vastaseks oli Põhja-Tallinna JK Volta ning kahjuks pidime tunnistama vastaste paremust 1:6.
Teiseks vastaseks oli Tallinna JK Augur. Lõppseis 1:2 kaotus. Jürgeni poolt väga hea sööt värava alla ning värava sai kirja Romet.
Kolmas mäng oli FCI Tallinn II poistega, kus pidime samuti vastase paremust tunnistama 1:3 kaotusega.
Neljandaks ja ühtlasi turniiri viimaseks vastaseks oli Saue JK Punane. Mäng oli suhteliselt tasavägine, kuid seekord pidid vastased tunnistama meie paremust. Lõppseisuks 4:1 võit.

Juba järgmisel päeval võtsime osa Tallinna Kalevi poolt korraldatavast Kalev Cup 2019 sügisturniirist.
Sellel turniiril läks meil juba palju paremini, kui eelneval päeval.
1) Esimene vastane oli Kalev Sinine. Kui eelnevatel turniiridel ja mängudel on meil olnud probleemiks mängu kohe sisseelamine ning söödu käima saamine, siis seekord olime esimesest sekundist mängus. Lõppseisuks jäi 2:1 meie võit. (Väravad – Chris ja Rasmus)
2) Kuusalu Kalev – FC Tallinn IK
Selles mängus tekkis probleeme vastaste ära jagamisega ning suuresti tänu sellele lasime endale mängu jooksul lüüa tervelt 4 väravat. Lõppseisuks 1:4 (Uku lõi karistuslöögist kindla värava).
3) FC Infonet VR – Kuusalu Kalev
Mäng oli kuni lõpuminutiteni väga tasavägine ning seda näitas ka lõpptulemus- 2:2 viik (Väravad- Chris ning Rasmus).


4) Kuusalu Kalev – Pakri SK
Viimaseks mänguks olime end justkui juba turniirist välja lülitanud. Söödud venisid ning õigeid lahendusi leidsime vähe. Olenemata sellest olime kaitsetöös tublid ning võitlesime lõpuni. Lõppseisuks 1:1 viik.

Seotud uudised