Uudised Meeste võistkonnal on sügisvoorus pooled mängud peetud

Meeste võistkonnal on sügisvoorus pooled mängud peetud


1.09 kohtusime FC Tallinna Wolvesiga , kellega vastasseis oli üpris tuline. Saime hea võimaluse juhtima minna kui juba 8.minutil teenisime penalti, mida lööma asus Joosep. Paraku kodumeeskonna kindamees meie ürituse tõrjus ja vasturünnakust said vastased kohe värava.  Saime mängu sisse, ning lühemate söötudega otsisime omi võimalusi. Tihtipeale peatati meie üritused veaga, ning poolajaks oli vastasel juba 2 kollast kaarti teenitud, teisel poolajal lisandus veel kaks. 63.minutil tabas pall karistusala joonel Aaroni kätt, ning karistuslöögist suurendas kodumeeskond eduseisu. Mängu lisaminutitel tabas pall trahvikastis Raini kätt, millest penalti määrati. Wolves realiseeris ja lõpuvileks tuli meil kolme väravaline kaotus vastu võtta. Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/85226

25.08 kaotasime kodus valusalt Tallinna JK Jalgpallihaiglale 1-3.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=QTtaSYYCYV8
Läksime mängu alguses Kareli iluväravast juhtima kuid poolajaks olid külalised ees. Vastased saavutasid oma üleoleku kohati üpris toore ja robustse stiiliga, mille tulemuseks oli Kuusalu poolt üks sunnitud vahetus. Olukordi tekkis külalistel meie värava all aina rohkem, kuid ei suudetud realiseerida.
Tuleb tõdeda, et noormängijate kasutamine meesteliigas on nende jaoks tõsine karastus. Eelkõige sellega, et madalaimas liigas on mängijate suuvärk tunduvalt kõrgemal tasemel kui mänguoskus. Huvitava seigana võib pidada ühe külalismängija madalalaubalist kommentaari meie mängija soengu pihta. Antud olukorrast võis järeldada, et vastase vanuseline iga ja spordimehelikkus – ei käi käsikäes.
Vilemees oleks pidanud teisel poolajal ka ühe haigla omadest duši alla saatma, kui ta otsustas Aaronile jalgadesse äsada. Pärast pikka kohtunike arutelu, tuli huvitav otsus – Aaron saab ise kollase, koos olukorra süüdlasega.
 Seekord lõime küll väravaid rohkem, kuid kaotusest see meid ei päästnud – Kareli avavärav ja vastaseid aitas Kristo, kes õnnetult tervelt kahes omaväravas osaline oli.
Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/84768

21.08 võitsime 6-0 kodus FC Kose II võistkonda.
Vihmases mängus tahtsime veidi rohkem ja õnnestus võit vormistada.
Väravad: Markus x2, Semjon x2, Karl, Kaur.
Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/84558
18.08 kaotasime võõrsil kindlalt FC Soccernetile tulemusega 0-5.
Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/84449

Seotud uudised

Tule Kodumängule!Tule Kodumängule!

Mängude vaatamine ja külastamine on üks tähtis treeningprotsessi osa, eriti just noortegruppidel. Seepärast kuulutamegi välja mängu meie kõige aktiivsema fänni leidmiseks! Osalemine on väga lihtne, lihtsalt postita oma Facebooki või