Uudised U11 saavutas Tarvas Cupil 4. koha

U11 saavutas Tarvas Cupil 4. koha

U11 osales pühapäeval 11.08 Rakvere Tarvas Cupil. Võistkondi turniiril oli kokku 12. Turniiril osalesid Rakvere JK Tarvas I AP, JK Kuusalu Kalev, Harju JK, Rakvere JK Tarvas II AP, Tallinna FC Flora, FC Tallinn AZ, Tartu FC Santos Valge, IF Sibbo Vargarna, Tartu FC Santos Punane, Tartu JK Tammeka Sinine, Rakvere JK Tarvas III KK, Tabasalu JK. Võistkonnad oli jaotatud kolmestesse alagruppidesse. Meie mängisime oma alagrupis FC Tallinna AZ-ga ja Tartu JK Tammeka Sinisega.

Esimeses kohtumises FC Tallinna AZ vastu suutsime võidu võtta tulemusega 2:1.

Teises mängus Tartu JK Tammeka Sinise vastu pidime tunnistama vastaste paremust skooriga 2:1.

Kuna Tammeka võistkond võitis ka Tallinna klubi, siis pääsime alagrupist teisena edasi ehk veerandfinaali.

Veerandfinaalis andsime kõva lahingu FC Santosele ja tulemuseks 3:2 võit Kuusalule.

Poolfinaalis kaotasime hilisemale turniirivõitjale Harju JK-le numbritega 3:0.

Pronksimängus saime taas vastasteks Tartu JK Tammeka Sinise. Tartu võistkond oli ka seekord meist parem tulemusega 2:0.

Kokkuvõtteks saavutasime tubli 4.koha. Tore, et saime turniirilt tugevaid ja tasavägiseid mänge.

Reedel, 09 augustil mängisime sõpruskohtumise Kuusalu staadionil FC Sibbo-Vargarna eakaaslastega.

Võitsime soomlasi tulemusega 7:2. Peale mängu tunnustati eriauhinnaga kolme parimat Sipoo mängijat ja kolme parimat Kuusalu mängijat. Kuusalu parimad olid Revo, Karl Markus ja Mattias.

Kuna Sipoo on Kuusalu valla sõprusvald, siis tekkis kevadel idee, et noored võiksid suvel omavahel mõõtu võtta. Loodan, et sellest kohtumisest tekib iga-aastane traditsioon ja ehk tuleva aasta mängime sõpruskohtumise või turniiri juba põhjanaabrite juures.

Laupäeval 03.08 mängisime Eesti MV 2.turniiri Kohtla-Järvel. Vastasteks olid kohalik võistkond Kohtla-Järve JK, JK Narva Trans ja Saku Sporting.

Esimeses väravaterohkes mängus võitsime koduvõistkonda Kohtla-Järve JK-d tulemusega 6:5.

Teises kohtumises kaotasime JK Narva Transile 3:0.

Kolmandas mängus alistasime Saku Sportingu skooriga 5:2.

Head meelt teeb see, et avasime ka Eesti Meistrivõistlustel võiduarve.

Järgmine Eesti MV turniir toimub pühapäeval 25.08 algusega kell 12.00 Kuusalu staadionil.