Uudised U9 liiga teine turniir läks edukalt!

U9 liiga teine turniir läks edukalt!

U9 liiga teine turniir läks edukalt! post thumbnail image

U9 Eesti meistrivõistluste teine turniir leidis aset 16. juunil Kuusalu Keskkooli staadionil. Kokku oli taas 5 võistkonda ning mängiti 5vs5 ja 2x10min.

Turniiri esimeseks vastaseks oli FC Flora Mustad.
Mäng oli kuni lõpuminutiteni meie kontrolli all, kuid sellegipoolest olid vastased tublid ning naljalt meile võimalusi ei pakkunud. Suutsime end juhtima viia korralikust söödumängust, mil Chris värava alla söötu saades rünnaku pealelöögiga lõpetas. Teise värava sai enda nimele Rainis, kes triblas vastastest mööda nagu välk. Kolmanda ja ühtlasi ka selle mängu viimase värava autoriks oli Rasmus- pall põrkas väravapostist tagasi ning Rasmus oli õigel ajal õiges kohas, teades, et rünnak pole lõppenud enne, kui pall väljas on/kohtunik vilistab.
Lõppseisuks 3:0 võit!

Teises mängus oli vastaseks Põhja-Tallinna JK Volta.
Alustasime jõuliselt ning 5’ndaks minutiks olime juba 2:0 juhtimas. Väravad said kirja Sebastian ja Maddox, kes oma osavusega vastaste kaitseliini segadusse suutsid ajada.
Vastased said sellest vaid hoogu juurde ning poolajale minnes jäi seis 3:2 Volta kasuks. Saime küll mitmeid väravavõimalusi, kuid teisel poolajal said väravad kirja hoopis vastased.
Mäng lõppes meie jaoks 2:6 kaotusega!

Kolmanda mängu vastaseks oli Saku Sporting Must.
Selles mängus tuli meil tõsiselt hästi välja kaitsetöö ning söödumäng. Esimese poolaja lõpuks jäime 1:0 juhtima. Väravate skoori avas Maddox, kelle tugev ja täpne pealelöök vastaste väravavahile mingit tõrje võimalust ei jätnud. Teisel poolajal sai värava kirja ka Uku, kes osavalt palli väravavõrku suunas. Kolmanda värava sai enda nimele meie peamine väravavaht Jürgen, kes audiviske ilusti omaks võttis ning pöörde ajal pealelöögi sooritas- selles mängus ja olukorras täitis Jürgen peamiselt ründaja positsiooni ning sai sellega suurepäraselt hakkama! Viimase värava autoriks taaskord Maddox- meie oma Ronaldo!
Lõppseisuks 4:0 võit!

Neljandaks ja ühtlasi turniiri viimaseks vastaseks oli vapper Kohtla-Järve SK Zenit.
Alustasime mängu jõuliselt ja pressiga. Esimese värava lõime 3’ndal minutil, mil Rainis sai söödu ning palli väravavõrku toimetas. Teise värava sai enda nimele Villem, kelle osavus ja kiired jalad oma töö ära tegid. Kolmanda värava autoriks oli Sebastian, kelle löögitugevus teeb silmad ette nii mõnelegi vanemale mängijale. Esimese poolaja viimase värava teenisime penaltist, mille realiseeris kavalalt ning edukalt Jürgen.
Teisel poolajal saime kirja veel 2 väravat – autoriteks taaskord Jürgen ja Rainis.
Oli näha, et enamus vastastest on kohati alles algajad, kuid see ei teinud meile mängu väga oluliselt lihtsamaks, sest pikalt päikse käes olemine ning väga palav ilm oli teinud oma töö.
Lõppskoor 6:0 võit!

Kokkuvõttes lasime enda väravavõrku katsuda vaid Volta võistkonnal ning ise suutsime nelja mängu peale kokku lüüa tervelt 15 väravat!
Ühtlasi olime turniiril ainuke võistkond, kes Volta väravavõrku pallid saatis!💪

Treenerina jäin võistkonnaga väga rahule ja ei oska lapsi kuidagi ära kiita! Kindlasti tuleb trennis veel üksikud mänguolukorrad läbi käia ning loodetavasti saab edasi ainult paremaks minna!😊

Turniiril mängisid: Chris Oliver, Jürgen, Kris-Erik, Kristian Rainis, Maddox, Markus, Marii, Rasmus, Romet, Risto, Sebastian, Simon, Uku ja Villem.

Seotud uudised