Uudised U9 alustas oma esimest liigahooaega

U9 alustas oma esimest liigahooaega

U9 vanusegrupp alustas 26. mail oma kõige esimest liiga hooaega turniiride põhimõttel. Turniir leidis aset Kosel, kus mängis kokku 5 võistkonda.
Kuusalu esimeseks vastaseks oli Harju JK Rae.
Mäng algas ja oli kuni lõpuminutiteni väga tasavägine. Pidasime lõpuni ilusti vastu, kuid vastane suutis viimasel minutil palli väravasse lüüa ning sellega võidu teenida. Super tõrjetega kostitas meid väravavaht Jürgen! Lõppseisuks 0:1 kaotus.
Teises mängus oli vastaseks FC Kose.
Vastased olid väga tublid, kuid mäng oli meie kontrolli all. Saime palju väravavõimalusi, aga kõiki neist realiseerida ei suutnud. Juhtima viis meid Maddox, kes palli kindla ja tugeva löögiga väravnurka suunas. Teise värava saime kirja ilusast söödumängust – Kristian Rainis triblas palliga vastaste värava poole ning andis õigel ajal söödu värava alla, mille realiseeris ära taaskord Maddox.
Vastased suutsid endale värava teenida ajal, mil üks meie mängijatest õnnetult maas lebas ning võistkonnakaaslased teda vaatama jäid. Sellega väravatesadu ei lõppenud – kaks järjestikust väravat lõi üks meie ründemängijatest, Chris. Mängu viimase värava sai kirja Villem, kes palli osavalt värava allanurka suunas. Lõppseis 5:1 võit.

Kolmandas mängus kohtusime MRJK’ga.
Mäng oli taaskord üpris tasavägine. Söödumäng ning kaitsetöö oli tunduvalt parem, kui esimestes mängudes.
Selles mängus avas väravateskoori Chris.
Vastaste viigivärav tuli karistuslöögist, mis põrkas latist õnnetult alla nii, et see meie väravavahi vastu põrgates väravasse maandus. Lõppseis 1:1 viik.

Neljandaks ja ühtlasi turniiri viimaseks vastaseks oli FC Flora.
Mäng algas algselt vastaste tugeva pressiga. Lapsed elasid end mängu sisse ning esimese värava sai endale kirja Rainis. Vastased viigistasid seisu ajal, mil meie kaitsetöös väike segadus tekkis. Teise värava lõi Maddox ning kolmanda värava Villem. Tegime poolajal väravavahi vahetuse ning Chrisi asemel läks esmakordselt väravasse Kris-Erik, kes tublisti sellega hakkama sai!
Vastased teenisid endale teisel poolajal ühe värava juurde, kuid see meid ei morjendanud ning vastu suutsime lüüa veel ühe, autoriks Romet.
Lõppseis 4:2 võit.

Seotud uudised