Uudised Kuusalu Kalev korraldas jalgpallipeo

Kuusalu Kalev korraldas jalgpallipeo

Kuusalu Kalev korraldas jalgpallipeo post thumbnail image

9. juunil korraldasime koos Kuusalu Spordikeskusega jalgpalli pühapäeva, kus tegemist jagus nii väiksematele kui suurematele. Peole lõbutsema olid oodatud kõik – nii treenitavate pereliikmed kui sõbrad kui ka täiesti võõrad jalgpallihuvilised.

Peol oli tegemist kõigile – alustuseks said peokülalised osaleda jalgpalliorienteerumises – kus tuli kaheksas üle staadioni laialipillutud asukohas täita erinevaid ülesanded ning saada nende eest punkte. Osavust tuli näidata näiteks laperguse palliga triblamisel, audiviske omaksvõtul väikeses alas või karistuslöögi ümber müüri vinditamises ning samas sai oma teadmisi näidata jalgpallimängus.

Rohkem pilte leiab meie Facebooki galeriist!

Võistlusel osalenud 26 võistkonna seas pälvis esikoha võistkond Jako, kellele järgnesid võistkonnad U17 ja Rix. Eriauhinnaga sai pärjatud võistkond Girlpower oma südika esinemise eest.

Lisaks võistkondlikule mängule said oma oskusi veel proovile panna löögitugevuse proovimisel, mis viidi läbi palli lennukiiruse mõõtmisel ning löögitäpsuse mõõtmisel – kus oli eesmärk saada pallid võimalikud täpselt märklaua südamesse.

Löögitugevuse võistlusel said auhinnatud erinevates vanuseklassides Andreas Idavain, Kärt Plakk, Kauren Kiik, Miikael Vatunen ja Sandra Aun. Löögitäpsuse osas osutusid auhinnatuteks Jesse Lauter, Mari Masing, Joosep Arik ja Chris Oliver Link.

Meie perepäevast tegime ka videojäädvustuse, mida saab vaadata siit:

Aga ajaveetmiseks oli meil muidki mänge peale auhinnaliste mängude – nii sai mõõtu võtta mullijalgpallis kui ka inimlauajalgpallis. Lisaks peeti maha tuline jalgpallilahing U6-U9 vanuseklasside treenitavate ja nende emade vahel. Sai korralikult pingutad aja samas naerda ka.

Nendele, kes suurest rahmeldamisest ära väsisid või tahtsid rohkem teadmisi, andis teadmisi, kuidas lapsevanemad sportivat noort toetada saaksid või kuidas oma jalgpallurikarjääri sihtmärke seada Eneli Kutter – Eesti koondise ja Napoli mängija ning EJL koolitaja. Loeng osutus väga kasulikuks nii lapsevanematele kui ka meie treenitavatele.

Jäime korraldatud peoga väga rahule ja tundus, et ka osalejatele meeldis. Selle eest täname meie toetajaid, kes aitasid täiendada nii auhinnalauda kui toetasid ürituse läbiviimist:

Balti Spoon, Weerec, Valkla Forell, Kuusalu Söögituba, Kuusalu vallavalitsus ja Monika Kiik;

Ning  meie vabatahtlikke: Kirsti ja  Andrus Haabsaar, Pille Plakk, Kaisa ja Renno Välk, Kairi Pirk-Vatunen, Tanel Tomson, Liisbeth Kallakmaa, Caroly Kiik, Cristina Kivisik, Anett Kirt ja Kertu Peegel.

Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.

Seotud uudised