Uudised U17 Eliitliigas teenisid poisid kaks kaotust

U17 Eliitliigas teenisid poisid kaks kaotust

16.05 pidas U17 poiste võistkond oma järjekordse kodumängu, seekord vastaseks Lasnamäe FC Ajax.
Alustasime väga rabedalt ning juba 6.minutil leidsime end kaotusseisust – vastase ründaja lõi madala löögi meie väravavahi kätevahelt sisse. Oli üpris võitluslik mäng ja kumbki osapool rohkem väravaid poolajaga ei saanud.
Ajax oli näljasem ja jõulisem ning 72.minutil ja 74.minutil kasvatasid nad eduseisu kolmeväravaliseks. Mängu viimasel veerandil jahtisime auväravat isukalt, aga hoopis külalised said kontrarünnakust lisa. 0-4 tulemusega mäng lõppes ning mängupilti arvestades oli lüüasaamine ka õiglane.
Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/81454

23.05 võõrustasime FC Sillamäe Kalevit, kes on liiga liidrite hulgas.
Mängisime end taaskord raskesse seisu varakult, kui määrati suhteliselt kerge kontakti peale viga meie kahjuks. Paraku vastane skooris sellest, lüües palli üle müüri esimese posti kõrvale.  Peale seda olime elavamad ning korduvalt tegi Andreas vastase äärekaitsel elu raskeks. Lõpuks tuli ka tasu selle eest – 31.minutil viigistas Kuusalu seisu. Poolajale me siiski viigiseisule ei pääsenud – 39.minutil taastas külalismeeskond eduseisu. Võitlesime tublisti ning värav oli õhus. Sillamäe justkui ei oodanud sellist vastupanu ning langeti tagalasse eduseisu kontrollima. Saime mingil määral ka surve peale, kuid ei õnnestunud olukordi viimistleda. Vastane karistas meie kõrgel mängimise ära, kui 84.minutil löödi kolmas värav.  Kui käis teine lisaminut, siis eksisime sööduga ning vastane oli jaol ning lõi viimase kirstunaela meie võrku.
Numbriliselt 1-4 kaotus jäi natuke hinge kriipima, sest olime mängus hästi sees. Võitlesime korralikult ning poiste tahtejõud paistis välja kuni lõpuvileni.
Protokoll:
http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/81899

Seotud uudised