Uudised Meeskond teenis liigahooaja esimese võidu!

Meeskond teenis liigahooaja esimese võidu!

Meeskond teenis liigahooaja esimese võidu! post thumbnail image

12.05 olime vastamisi Tallinna FC Reaaliga, kes võttis meilt kindla seljavõidu.
Mängu esimesed 15 minutit mängisime me pigem hästi ning teenisime paar head olukorda, et ise skoorida. Tsenderdusega äärelt leiti Karl-Jaco, kes tabas ka esimese puutega palli, kuid mänguvahend lendas napilt üle värava. Aegamööda hakkas vastase silmapaistev ründaja omi võimalusi realiseerima. Kevadel 16-aastaseks saanud Rain võitles tema vastu küll mehe eest, kuid oma 16-aastase mängija kogemusega edestas Reaali mängumees meie oma.
Siiski suutis Rain oma võitlusvaimuga mehel harja punaseks ajada, kui kohtunik viivitusega õiglase vile Kuusalu kasuks määras. Vastase ründaja sõnelus kohtunikuga : „Tüüpiline pühapäevaliiga kohtunik!“, päädis kollase hoiatuskaardiga. Samas kõik ülejäänud mehed platsil ja selle kõrval adusid, et tegemist ongi liigataseme ühe madalama astme kohtumisega. 🙂
Poolaja kaotasime 0-5 suuresti tänu ühe mehe individuaalsele oskusele ning teisel kolmveerandtunnil pidime 2 palli veel võrgust noppima.
Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/81224

19.05 oli meie esimene kodumäng Kuusalu staadionil, kui võõrustasime Tallinna JK Jalgpallihaiglat.
Esimeses voorus tunnistasime nende 2-1 paremust.
Seekord ei andnud me külalistele võimalust, kuigi väravalöömise pinge oli liigne ning raiskasime eespool liigselt . 40.minutil avas skoori Valdna, kes efektselt välisküljega palli võrku pani – see võttis pinged maha.
Teisel poolajal määras kohtunik penalti vastase käega mängu eest. Kaur kahjuks saatis palli üle värava. 72.minutil saatis Kristo karistuslöögist tsenderduse kasti ning eeltöö tegi Karel, kui kirja läks külaliste omavärav. Mängu lõpus saime ühe veel juurde – Karel lõi 3-0.
Esimest liigamängu võitu ei pidanud sügiseni ootama ning mänguemotsioonid olid väga positiivsed. 🙂
Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/81689

26.05 pidasime oma teise kodumängu Kuusalus ja külla tulid Tallinna JK Piraaja duubli mehed.
Kuusalu read olid hõredad –  osadel U17 poistel klassiekskursioon, osad olid seotud õppetööga ning mõni oli ootamatult haigestunud. Plaan oli igal juhul mäng ära pidada, kasvõi vähemuses. Samuti oli puudu meil väravavaht, kuid U17 poiste ründaja Miikael,täitis selle rolli suhteliselt soliidselt.
Esimese voorus säras viie väravaga Piraajal mees, kes 2.liigas mängib. Seekord oli ta ka nimekirjas, kuid Jan sai temga üpris hõlpsalt hakkama. Paraku korra siiski suutis ta skoori teha. Kümnekesi mängisime ootamatult distsiplineeritult ning suutsime ka eespool teravusi tekitada. Taaniel tabas korra posti ning ka Semjonil oli hea võimalus värav lüüa. Eespool mängisme paaril korral üle – kui oli ruumi veel palliga liikuda, siis otsustasime lüüa ja kui oleks võinud lüüa, siis otsisime veel söötu. Vastane avas skoori 34.minutil, poolaja kaotasime 0-2, seda vähemuses mängides.
Teisel poolajal suutsime tekitada rohkem võimalus kui esimesel, kuna hoidsime liine kõrgemal. Amer tabas posti ning Karel sai paaril korral 1-1 vastu kiipriga, kes tegi hea mängu. 58.minutil lõid piraajad ühe veel.  Kui oli jäänud kümmekond minutit mängida, riskisime rohkem ning vastased said 2 väravat veel kui nende ründetsoonis tugev enamus tekkis.
Kokkuvõtteks 0-5 kaotus, kuid mängupilt oli isegi parem kui mõnes hooaja esimeses mängus võrdse arvu mängumeestega mängides.
Protokoll: http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/82090

Kevadvooru on jäänud veel 3 kohtumist ning siis pannakse paika sügisringi vastased. Eelduste kohaselt saame sügisringis uute vastaste seas mängida veel Piraaja II ja Jalgpallihaiglaga.

Seotud uudised