Uudised U9 osales Tammeka Junior Cupil

U9 osales Tammeka Junior Cupil

Meie U9 selle aasta teine väliturniir toimus laupäeval 20. aprillil Tartu Sepa jalgpallikeskuses, osaledes Tammeka Junior Cupil.
Mängisime B turniiri tasemel, milles omakorda olid võistkonnad jagatud kahte alagruppi (A ja B).
Meie alagrupi võistkonnad- BFK Salaspils, JK Kuusalu Kalev, FC Elva Valge, JK Tammeka Must

Esimeseks vastaseks oli Läti võistkond BFK Salaspils. Vastased olid meie mängijates peajagu pikemad ning kohe mängu alguses oli aru saada, et kogu mäng on nende kontrolli all- ilus söödumäng ning tugevad pealelöögid. Saime ka ise paar üksikut rünnakut üles ehitatud, kuid need lõppesid enamjaolt väravavahi tõrjega või väravast napilt mööda löömisega. Lõppseisuks 0:10 kaotus.

Teise mängu pidasime kohe peale esimest ning vastaseks oli JK Tammeka Must. Mäng algas esimesest kordades paremini, oli näha, et lapsed on üles ärganud ning valmis võistlema. Selles mängus tuli söödumäng ja triblamine meie mängijatel eriti hästi välja ning juhtima viis meid Sebastian, kes kolme minuti jooksul lausa 2 väravat kirja sai. Kolmanda värava lõi Uku, kes vastaste poolt üksi jäeti, ilus löök vasakust nurgast värava suunas viis meid 3:0 juhtima.
Mäng oli meie kontrolli all, kuid hetkel, mil me vastaseid ära ei jaganud suutis Tammeka meeskond värava lüüa ning seisuks 3:1. Sellega väravatesadu ei lõppenud ning värava sai meil kirja ka Romet, kes vasakust äärest tugeva pealelöögiga palli värava vasakusse nurka suunas. Mängu viimase värava lõi jällegi Sebastian, kes suutis 2vs1 olukorra ilusti lahendada ning sai korralikult pealelöögi sooritada. Lõppseisuks 5:1 võit.

Kolmandaks vastaseks oli FC Elva Valge. Mäng oli suhteliselt tasavägine ning häid pealelööke sai näha mõlema võistkonna poolt, sellegipoolest võitlesime isuga lõpuni ning lapsed andsid endast parima- 3:0 võit.

Sellega olid meie alagrupi mängud mängitud ning tubli 2.koht alagrupis saavutatud.

Kohtademängus saime vastasteks A-alagrupis esimeseks jäänud võistkonna (B2-A1) kelleks oli Puhja SK Barca.
Mäng kulges küllaltki tasavägiselt ajani, mil vastased 1:0 juhtima läksid. Sellegipoolest ei lasknud lapsed päid norgu ning mängisid isuga edasi, lüües viigivärava, mille sai kirja Uku.
Selles mängus tegi meie peamine väravavaht Jürgen taaskord võimsaid tõrjeid. Vastaste poolt löödud teine värav tuli Jürgeni tõrjest, mis siiski õnnetult värava poole suundus. Kolmanda värava lõid vastased otse nurgalöögist. Vastaseid said kirja veel ühe värava ning mängu viimane värav löödi olukorrast, mil meie värava all tekkis segane olukord ning mängijad polnud mõttega hetkes. Lõppseisuks 1:5 vastaste kasuks.

Turniiri viimase mängu mängisime 3-4.koha peale, vastasteks FC Elva Punane.
Selles mängus alustas meil väravas ründemängija Chris, kelle poolt sai näha nii mõndagi head tõrjet.
Mängu alguses olime domineerivam pool ajani, mil Villem õnnetult kastis palli käega puutus ning vastastele penalti kinkis- 0:1 vastastele.
Saime ka ise päris mitmel korral löögile ning ühe neist realiseeris ära Uku, kes hea omaksvõtu ja löögiga meid viigiseisu viis.
Kahjuks õnnestus vastastel mängu viimasel minutil ära kasutada meie kaitsemängija poolt värava alla keskele söödetud palli realiseerimine ning sellega viisid nad end võidule. Mängu lõppseisuks jäi napp 1:2 kaotus ning turniiri 4.koht oli meie 🙂

Olenemata napist 3.koha kaotusest olid lapsed siiski peale turniiri rõõmsate nägudega ning väga motiveeritud järgmisteks turniirideks.
Olen mängijate üle taaskord uhke ning väga hea meel oli sellesse turniiri kaasata ka vähema kogemustega mängijaid.


Turniiril osalesid- Chris, Jürgen, Günter, Rasmus, Robert, Romet, Simon, Kristian-Rainis, Markus, Risto, Uku, Villem, Sebastian ning Liisi-Marii.

U9 järgmine turniir juba sel laupäeval 27.04.19 Sakus!😊

Seotud uudised