Uudised U9 osales Tallinna Lahtistel MV turniiril

U9 osales Tallinna Lahtistel MV turniiril

U9 osales Tallinna Lahtistel MV turniiril post thumbnail image

Meie U9 selle aasta esimene väliturniir toimus pühapäeval 14. aprillil Tallinna Kalevi Keskstaadioni Kunstmuruväljakul.
Varasema B tasandil mängimise asemel võtsime ette seekord veidi julgema sammu ning mängisime turniiril A2 tasandil.
Turniiri eesmärgiks oli saada mängukogemust järgnevateks turniirideks ning liigahooajaks.

Esimesteks vastasteks oli meil FC Ararat II. Mäng algas vastaste poolt tugeva pressiga ning oli näha, et meie poisid veidi kartsid vastaseid. Sellegipoolest läksime mängu alguses juhtima, kui Maddox palli kindlalt väravavõrku suunas jättes väravavahile väga väikese võimaluse löök tõrjuda. Vastased said võimaluse seis viigistada hetkel, mil meie kaitsja kukkus ning mängija läks 1vs1 olukorrale meie väravavahi Jürgeniga, seis 1:1. Mängu lõpuminutitel said vastased uuesti võimaluse pealelöögiks põhjusel, et me ei jaganud mängijaid ära ning vastane sai vabalt pealelöögi sooritada. Lõppseisuks jäi meile napp 1:2 kaotus.

Teiseks vastaseks oli JK Kalev II. Mäng algas oluliselt paremini, kui esimene. Mäng oli esimestel minutitel väga tasavägine, kuid hea vabaks mängimine meie värava all viis vastased 0:1 juhtima. Teise värava lõid vastased meile taaskord 1vs1 olukorras väravavahiga, mil meie mängijad kaitsesse tagasi ei jõudnud.
Vahepeal suutsime mängu jälle tasavägisemaks muuta, kuid vastaste löödud kolmas värav tulenes sellest, et meie mängijad ei suutnud taaskord vastaseid ära jagada ning olid koos.
Suutsime tugeva pressi ning motivatsiooniga mängu esimese värava lüüa olukorrast, mil Maddox palli väravapoole saatis ning värava all pingeline olukord tekkis – väravapostist põrkas pall tagasi ning seekord suunas Maddox palli kindlalt väravavõrku. Lõppseis 1:4 kaotus.

Kolmandas mängus oli vastaseks FC Augur. Mäng oli küllaltki tasavägine, kuid vastased läksid 10ndal minutil mängu juhtima. Meie viigivärava lõi taaskord Maddox, kes karistuslöögi ilusti väravanurka suunas. Viimastel minutitel tekkis olukord, kus meie mängija õnnetult söödu meie värava alla andis, mille vastane kohe ära kasutas. Mäng lõppes meile 1:2 kaotusega.

Esialgselt pidi meie viimaseks vastaseks olema FC Levadia, kuid nemad turniirile siiski ei tulnud ning turniiri viimase mängu pidasime taaskord JK Kalev II vastu.
Viimases mängus oli näha, kuidas meie poisid olid juba palju kindlamad ning julgemad. Sellegipoolest läksid vastased 7ndal minutil 0:1 juhtima.
Viigistasime mängu 10ndal minutil, mil Chris vastastest mööda mängul palli värava poole saatis. Mäng oli meie kontrolli all ning suutsime veel ühe värava lüüa- Maddox lahendas väravavahiga 1vs1 olukorra, suunates palli väravavahist ilusti mööda.
Viimasel minutil suutis vastane meile siiski viigivärava lüüa ning lõpliku võidu otsustas penaltiseeria. Meie poolt läksid lööma Maddox, Risto ning Jürgen, kes kõik palli kindlalt väravõrku lõid ning meie turniiri esimese võidu meile tõid.

Kohti välja ei selgitatud ning medali said kõik mängijad! 🙂
Parandamist vajab platsil suhtlemine ning vastaste ära jagamine. Söödumäng ning kaitsetöö on oluliselt paranenud ning lapsed saavad juba mängust palju paremini aru. Enam ei ole terve mäng puntras koos jooksmist, vaid saab näha ka ilusat söödumängu. Ka ääremängijad said ülesannetega seekord suurepäraselt hakkama.
Meie peamine väravavaht Jürgen näitas sel turniiril taaskord taset ilusate tõrjete ja 1vs1 olukorra lahendamistega, tubli töö!

 

Väravavahtidena said soovikorral kätt proovida ka Robert, Uku ning Chris.


Olen treenerina väga uhke mängijate üle!
Kuuldes mitmel korral, et lastel on lõbus ja väga hea meel mängida pani see mõtlema, et järelikult oleme õigel teel ning kaotused meid ei morjenda! 🙂

Suured tänud turniiri korraldajatele ning abitreener Birgitile, kes samuti meiega turniiril käis!

Turniiril osalesid- Chris, Jürgen, Maddox, Rasmus, Romet, Robert, Markus, Risto, Uku, Villem ning Sebastian.

Järgmine turniir 20. aprillil Tartus, Tammeka Junior Cup.

Seotud uudised

U10 liiga turniiridU10 liiga turniirid

Meie vaprad U10 lapsed pidasid nädala jooksul maha kaks liiga turniiri ning 3-päevase jalgpallilaagri. Nimelt toimus meie esimene liiga turniir 16.08.20 Saue Gümnaasiumi staadionil.Kokku mängisime 3 mängu ning esimese mängu