Uudised U9 osales Saku Spring Cup’il

U9 osales Saku Spring Cup’il

U9 selle aasta kolmas väliturniir leidis aset 27.04.19 Sakus, osaledes Saku Spring Cup’il.
Mängiti 2x12min ning 5vs5.

Meie esimeseks vastaseks oli FC Flora Must.
Mäng kulges suhteliselt tasavägiselt. Meid viis juhtima Chris, kes palli kindlalt väravavõrku saatis. Vastased suutsid paari mitu pärast seisu viigistada, hetkel, mil vastaseid ära ei suudetud jagada. Pikka pidu vastastel polnud, sest Chrisil oli plaan meid veel ühe väravaga rõõmustada. Vastased meile armu ei andnud ning lõid enne poolaega vastu suisa 2 väravat. Põhjuseks kaitsemängija poolt üksi jäetud vastaste ründaja, kes vabalt pealelöögi sai sooritada. Esimese poolaja lõpuks tuli meil vastu võtta 2:3 kaotusseis. Poolajal rääkisime läbi ohtlikud olukorrad ning väravaid endale rohkem lüüa ei lasknud. Väravaga üllatas meid ka Gert, kelle tugev pealelöök väravanurka meid viigiseisu viis.
Lõppskooriks 3:3 viik.

Teiseks vastaseks oli Rakvere JK Tarvas.
Olenemata vastaste tugevast pingutusest oli mäng mõlemal poolajal meie kontrolli all.
Esimese väravaga viis meid juhtima Chris ning kaugele ei jäänud ka meie teine värav, mille sai enda nimele Gert.
Väga ilusaid ja häid sööte jagas kogu turniiri vältel Villem, nii ka selles mängus, andes paremast äärest ilusa söödu värava alla ning ääremängija Uku sai rünnaku ilusti löögiga lõpetatud.
Neljanda ja ühtlasi poolaja viimase värava sai kirja Chris.
Teisel poolajal olid vastased tublimad ning nii lihtsalt alla ei andnud. Sellegipoolest sai värava kirja ka Romet, kelle tugev löök ei jätnud vastaste väravavahile võimalust löök tõrjuda. Mängu viimase värava autoriteks saab pidada nii Rometit kui ka Villemit, kelle ilusast koostööst meie kuues värav sündis. Lõppseis 6:0 võit.

Kolmandaks vastaseks oli Saku Sporting.
Saku poisid võitlesid tublit ning palju võimalusi meile ei pakutud. Mänguskoori avas Gert, kes rünnaku ilusti löögiga lõpetas. Teisel poolajal vahetasime väravavahti, ning mängu sekkus Jürgen, kes meie teise värava autoriks sai. Mängus tegi väga häid tõrjeid Jürgeni asemel väravasse läinud Uku, kuid sellegipooolest suutsid vastased siiski ühe värava meile vastu lüüa. Värava põhjuseks taaskord mängijate ära jagamine ehk üksi jätmine. Lõppseisuks 2:1 võit.

Turniiri neljas ja viimane mäng oli Tallinna Kalev Sinine vastu.
Selles mängus oli näha, et päike on oma töö teinud ning lapsed olid juba veidi väsinud.
Mängu väravavahtideks olid Jürgen ning Chris.
Avasime mänguskoori esimestel minutitel ning mäng tundust justkui väga tasavägine, ilusaid pealööke sai näha mõlema võistkonna poolt. Meie värava all tekkis väga segane olukord ning pall jäi kasti liiga kauaks- vastane viigistas seisu.
Teine värav löödi meile ajal, mil meie ääremängijad jäid vaatama, kuidas kaitsemängija 3 vastasega üksi hakkama saab.
Kolmanda värava lõi vastaste mängija äärelt, kust sai üksi olles vabalt pealelöögi sooritada.
Neljanda ja viienda värava lasime endale lüüa taaskord põhjusel, et vastased jäeti üksi ning kedagi polnud neid pealelöökide ajal segamas. Lõppseisuks 1:5 kaotus.

Neljast mängust 1 viik, 2 võitu ning 1 kaotus- võib tulemusega väga rahule jääda!
Parandamist vajab kõvasti veel palli kaotuse järel ümberorganiseerumine kaitsesse appi minekul ning mängijate ära jagamine. Sellega oleksime nii mõnegi värava ära hoidnud.

Lapsed pidasid sel kuul maha lausa 3 turniiri- olen meeletult uhke!
Väga hästi said sel turnriiril hakkama ka need mängijad, kellel teistest vähem mängukogemust on, super-super!


Kohti välja ei mängitud ning medalid said kõik mängijad! 🙂
Tänud turniiri korraldajatele selle vahva turniiri eest!

Turniiril osalesid: Chris, Jürgen, Kristian-Rainis, Gert, Markus, Simon, Villem, Liisi-Marii, Romet, Günter, Rasmus, Risto, Robert ja Uku.

Seotud uudised