Uudised U-17 poisid mängisid viiki

U-17 poisid mängisid viiki

23.03 pidas U-17 grupp oma hooaja kolmanda mängu, vastaseks oli seekord Harju JK Rae.

Tuulisel Laagri kunstmurul saime esimese poolaja allatuult mängida. Kahjuks seda ei suutnud Kuusalu edukalt ära kasutada – tihtipeale läksid söödud liialt pikaks. Esimene poolaeg oli suhteliselt võrdne, Kuusalu rünnakud tekitasid ehk grammivõrra rohkem elevust. 37.minutil andis Aaron hea läbisöödu vasakule äärele, kuhu jõudis Semjon. Semjon pani madala palli kasti ning kaitsjate vahelt sai Karl-Jaco löögile. Esimese ürituse kodumeeskonna kindamees tõrjus, kuid jätkuvõimalusest skooris Karl-Jaco.

Teine poolaeg oli tunduvalt keerulisem. Harjukad surusid ja ehitasid lühikeste söötudega ning Kuusalu langes madalale. Joosep meie väravasuul püüdis edukalt nurgalöögid ning sai paaril korral otsustavad tõrjed tehtud.
53.minutil tegi karistusala lähistel rumala vea vastasele Nikita, kes sai kollase kaardi. Karistuslöögist saadeti teele kindlalt väravasse minev pall, kuid Joosep tegi suurepärase tõrje ning lükkas palli üle väravalati.
Mõned minutid hiljem läksime liialt kambakesi äärele seiklema ning vastaste vasakäär saatis madala palli meie karistusalasse. Tagumisse posti jooksis kaks vastast, kellest üks palli sisse koksas.
Vastane sai indu juurde ja surus korralikult, kuid nõelasime kontradega. Semjon tegi vastase kaitsele ära, kuid löök tabas väravaposti. Paar minutit hiljem sai Karl-Jaco jooksu ning jäi kiipriga silmitsi. Kahjuks lõi ta palli otse keskele – väravavahi jalgadesse, kus mänguvahend jätkuolukorras puhastati.

Mäng lõppes tulemusega 1-1 ning tundus, et mõlemad võistkonnad võisid antud tulemusega rahul olla. Kuusalu poisid küll veidi rohkem, sest teine poolaeg oli kodumeeskonna ohjes.