Uudised Kuusalu Kalevi U15 poisid osalesid edukalt naabervalla turniiril

Kuusalu Kalevi U15 poisid osalesid edukalt naabervalla turniiril

26. jaanuaril käisid JK Kuusalu Kalevi U15 poisid Raasikul Joker Cupil.
Joker CUP 2019 toimus see aasta pisut väiksemas formaadis kui eelnevatel aastatel, kuid sellegi poolest kvaliteetselt korraldatud nagu alati.
Võistlustules olid seekord Raasiku ja Kose eakaaslased kahe võistkonnaga, Saue JK ning meie Kuusalust. Mängiti tavalise palliga, 5+1 väljakul, 13min/mäng ning kõik ühes alagrupis formaadiga kõik-kõigiga läbi.
Tekkinud paremusjärjestikuse alusel mängiti koheselt peale alagrupimänge III-koha matš ning finaal.
Turniiril mängisime 9 poisiga: Renno väravas, Joonas ja Tener üks ning Allen ja Kaarel teine kaitsepaar. Ründekolmik vahetus jooksvalt ning sinna kuulusid Danila, Bruno, Mikk ja Marten.
Mänge alustasime tagasihoidliku 1:0 võiduga Joker II üle. Päeva teine mäng tuli leppida 0:0 viigiga Saue vastu. Peale seda mängu olime olukorras, kus iga järgnev eksimus oleks maksnud finaali koha.
Kolmandas mängus suutsime paremuse maksma panna Joker I vastu skooriga 2:0. Järelejäänud mängudes oli vaja mängida Kose II ja Kose I võistkonnaga ning ka need suutsime läbida vigadeta 3:0 ja 2:0.
Seega alagrupi mängud lõpetati “puhta” värava ja esikohaga – tasuks finaali koht.
Finaalis kohtusime Joker I võistkonnaga, keda varasemalt suutsime 2:0 üle mängida, kuid paraku finaalis seda enam ei suutnud. Mäng jäi 0:0 ning asuti lööma penalteid.
Sedapuhku olid Raasiku poisid penaltipunktil kindlamad ning nii jäi ka võidukarikas koju Raasikule. Meile aga tasuks teine koht.
Treeneri kommentaarid peale mängu:
Poisid näitasid erakordselt head minekut alagrupimängudes. Oli näha kuidas mäng-mängult muututi enesekindlamaks ning mängiti mänguplaanist lähtuvalt. Rõõmu valmistas ka tõsiasi, et väravaid suutsid lüüa mitmed erinevad poisid ning erinevad koosseisud. Paraku jääb head turniiri varjutama finaali kaotus, kuid teisalt motiveerib see edasi pingutama, et naasta järgmine aasta tugevamana.

Seotud uudised