U16 poisid lõpetasid II liiga B tasandi 1. kohaga

Sügisringi viimase mängu vastane oli Viljandi JK Tulevik II.
Reedeõhtuses mängus oli esimesel poolajal seis pigem võrdne ja kumbki pool väga häid võimalusi ei omanud. Semjoni ilus kauglöök enne avapoolaja lõppu viis meid 1-0 juhtima.
Teist poolaega alustasime aga passiivselt ning Viljandi viigistas suhteliselt kiirelt. Tegime mõned vahetused ja haarasime mänguohjad endale. Uku taastas meie eduseisu väravaesisest saginast ning hooaja esimese väravaga sai maha ka Ats. Kuusalu omas veel mõnda head võimalust skoorimiseks, kuid vastase kiiper tõrjus tublisti mõned 1vs1 olukorrad meie ründajate vastu. Lõpuvile kõlades oli seis Kuusalus kasuks 3-1 ning kuna Flora II kaotas oma järgmise päeva kohtumise, siis tabeliliidri positsiooni me enam ei loovutanud.

Kokkuvõtvalt saime sügisvoorus 8 võistkonna seas 1. koha ning 7 mänguga teenisime 5 võitu, ühe viigi ja ühe kaotuse. Väravatevahe 26:9. Liigatabel U16/II b tasand
Kevadvooru lõpetasime 8 võistkonna seas 6. kohaga, 7 mänguga  2 võitu ja 5 kaotust. Väravatevahe 10:27 Liigatabel U16/II Lõuna/Ida

Fakte:
Enim mänguminuteid liigamängudes teenisid Uku, Joosep ja Nikita.
Enim väravaid: Miikael -8, Karl Jaco-8, Semjon-6
Väravasööte: Karl Jaco -4
kollaseid kaarte: Miikael – 5
Kõigil mängudel(13) käisid kohal:  Uku, Rain, Joosep, Nikita ja Karl Jaco
Kokku hooaja peale 11 erinevat väravalööjat.
Väravatevahe kokku 36-36.
Pealtvaatajaid kõikidel kodumängudel 175 (sügisvoorus 122/ kevadvoorus 53)
Poiste poolt valitud parim mängija: Aaron
Treeneri poolt valitud parim: Miikael
Tublim osaleja treeningutel ja mängudel: Rain (2018 treeningutel samuti ka kõrgeim kohalolek – 88% 91 treeningust/80 osalenud)

12.10 pidasid ühise hooaja lõpetamise U16 ja U14 poisid Kuusalus kohalikus Capri Pitsakohvikus. Sõime head ja paremat, tänasime poisse ja treenereid ning tunnustasime silmapaistvamaid mängijaid. Õhtu läks edasi bussisõiduga UEFA rahvustekarika mängule Eesti vs Soome, mis oli meeldiv elamus, kahjuks mitte küll lõpptulemuse osas. Poistele meeldis ja mõned said esmakordselt rahvusstaadionil viibida.
Treener Markus tänab kõiki U16 noormehi eeskujuliku hooaja eest!