Uudised U11 osales Elva Cupil

U11 osales Elva Cupil

Eelmisel neljapäeval osales meie U11 võistkond Elva Cup 2018 turniiril. Lisaks meile osalesid veel FC Tarvastu ,FC Elva Valge, Võru FC Helios, FC Valga, FC Otepää, Viljandi JK Tulevik, Pärnu JK Sinine, Pärnu JK Valge ja Tartu JK Merkuur-Juunior.

Võistkond Elvas

Esimeses mängus olime vastamisi Pärnu JK Sinise eakaaslastega, mäng algas kohe suure ehmatusega, kui vastased esimesel rünnakul end kohe juhtima viisid. Meie poisid oli hajevil ja ilmselt veidi väsinud pikast sõidust ning seetõttu see olukord ka maha magati. Teisalt oli see meile äratuskell, sest peale seda võttis võistkond end kokku ja suudeti mängu sisse elada. Meil tekkis päris mitu lubavat võimalust, mis tekitasid vastaste kaitseliinis veidi ärevust. Õnneks ühe olukorra suutsime ka realiseerida, oma väravaarve avas Hendrik, mängides Henryga vastased oma söödukombinatsioonidega üle. Kahuks jätsime kaitsetöö unarusse ja tahtsime ise mänguseisu kindlustada. See karistas meid valusalt ära ja vastased viisid end 1:3 juhtima. Mängu lõpus võitis Hendrik hästi palli ja suutis selle väravavõrku sahistada. Lõppskooriks jäi 2:3 kaotus.
Teises mängus mängisime FC Otepääga, mäng oli kohe alguses väga tasavägine. Mõlemal tiimil oli ohtlikke momente, meie poistest said hästi löögile Henry, Mattias ja Hendrik, kuid meie kahjuks tegi väravavaht hästi tööd ning väravat ei tulnud. Poisid hakkasid väsima ja lasid hooletusest läbi eksimusi, ühe sellise vastased ka ära kasutasid ja viisid end 0:1 eduseisu. Mängu viimasel minutil oli ilmselt mängu kõige pingelisem hetk, kui meie tipuründaja Andero sai suurepärase söödu ette, kaitsjad magasid olukorra täiesti maha, kuid meie õnnetuseks ei saanud Andero korralikult palli omaks ja löök ebaõnnestus. Lõppskooriks jäi 0:1 kaotus.
Kolmas vastane oli meil FC Elva Valge. Kohe mängu alguses näitasime head mängu, meil oli järjest väga häid rünnakuid. Üldiselt oli mäng jällegi tasavägine, kuid mängu lõpupoole hakkasid poisid taas väsima ja lasid lohakaid vigu läbi. Läksime rünnakule, kuid kaitsesse appi enam ei jõudnud. Kõige hullemast päästis meid väravavaht Holger Tõll, kes tegi mitu väga head tõrjet ja hoidis meid veel mängus. Kahjuks lõpuks võtsid vastased ikkagi oma ja viisid end juhtima. Lasime keskväljal neil liiga lihtsalt läbi tulla ja nad said seeläbi hästi löögile. Mängu seis jäi 0:2 kaotus. Mängu parimaks mängijaks valiti meie väravavaht Holger Tõll.
Viimases alagrupi mängus olid vastaseks FC Tarvastu mängijad. Meeie poistest oli näha, et taheti mängu võita, sest sellest olenes meie koht alagrupis. Kahjuks läksime veidike mütsiga lööma, me ei saanud oma mängu väga hästi käima. Ohtlikke ja lubavaid rünnakuid oli meil palju, kuid nende realiseerimisega olime suures hädas. Paaril korral suutsid vastased meid ka ehmatada, kuid Holger Tõll seisis väravas kindlalt. Mäng lõppes 0:0 viigiga ja saime oma alagrupis 4. koha. Mängu parima tiitli sai meie ründaja Hugo.
Eelviimases mängus läksime vastamisi B- alagrupi 3. koha võistkonna Võru FC Heliosega. Enne mängu oli mõnel mängijal väike närv sees ning platsil oli näha, kui kardeti vastast. Muutusime kaitsetöös laisaks, ei jälginud enam oma mängijat ega tulnud peale pallikaotust tagasi kaitsetööd toetama. Meie eksimused karistati kohe ka ära, mängu keskpaigul olime juba 0:3 kaotusseisus. Tegime positsioonides mõned vahetused ning mängupilt läks oluliselt paremaks. Mängu lõpupoole avas meie väravatearve Mattias, mõni minut hiljem teenisime heast kohast karistuslöögi, mille samuti Mattias väravasse lõi. Viimased minutid olid äärmiselt pingelised, poisid olid tahtmist täis, et viigistada mänguskoor, kuid meie kahjuks pidime leppima 2:3 kaotusega.
7. ja 8. koha mängus kohtusime Viljandi JK Tulevikuga, tegu oli taaskord tasavägise mänguga. Meil oli lubavaid võimalusi nii Mattiasel, Hugol, Rometil kui ka Anderol. Väga hästi sai löögile Markus, kui meie ründajatel õnnestus kokkulepitud taktika. Kahjuks ka seekord ei sündinud sellest väravat. Mängu edenedes hakkasid meie põhimehed väsima, olime raskustes kaitsetööga. Vastastel õnnestus meile ootamatult peale nurgalööki end väga hästi löögile mängida, kui olime ühe mängija täiesti vabaks jätnud. See olukord oli ka otsustava tähtsusega, sest meil ei õnnestunud mänguseisu viigistada. Seekord pidime leppima 8. kohaga 10 võistkonna seas.

Seotud uudised