Uudised U10 oli Eesti MV III voorus edukas

U10 oli Eesti MV III voorus edukas

U10 oli Eesti MV III voorus edukas post thumbnail image

Laupäeval,  18. augustil toimus Tabasalu staadionil U10 Eesti MV III voor, kus osalesid JK Tabasalu Valge, Saku Sporting Sinine, JK Kuusalu Kalev, JK Tallinna Kalev Sinine.

Võistkond Tabasalus

Esimeses mängus läksime vastamisi JK Tallinna Kalevi Sinise võistkonnaga. Mängu algus oli vaevaline ja kulus aega, et võistkond oma mängu leiaks. Nii kui saime palli liikuma ja keskvälja kontrolli alla, siis hakkasid ka väravavõimalused tekkima. Tekitasime vastase värava lähistel palju ohtlikke olukordi ja realiseerisime neli ära. Võit tuli tulemusega 4:0.

U10 EMV Kuusalu Kalev vs Tallinna Kalev Sinine. Autor Raul Valgiste.

Teises mängus tuli meile vastaseks kodumeeskond JK Tabasalu Valge. Mäng oli tasavägine ja väravavõimaluste rohke. Suutsime teha väga palju ilusaid sööte ja tsenderdusi värava alla, aga kahjuks ei läinud pallid seekord väravasse. Läksime küll kaks korda mängu jooksul juhtima, aga siiski pidime leppima viigiga 2:2.

Kuusalu Kalev vs Tabasalu Valge. Autor Raul Valgiste.

Kolmandas mängus võistlesime Saku Sportingu Sinise võistkonnaga. Saime mängu kohe hästi käima ja domineerisime terve mängu jooksul.  Mäng oli selgelt meie käes ja vastastele suurt sõnaõigust ei andnud. Hoidsime vastastel tugevat ja kõrget pressi peal, mis pani vastased eksima. Võitsime mängu tulemusega 8:0.

U10 EMV Kuusalu Kalev vs Saku Sporting Sinine. Autor Raul Valgiste.

Seotud uudised