Uudised Meie U10 võistkond sai 7. koha Tarvas Cupilt

Meie U10 võistkond sai 7. koha Tarvas Cupilt

Meie U10 võistkond sai 7. koha Tarvas Cupilt post thumbnail image

Laupäeval, 11. Augustil toimus Rakvere Linnastaadionil Tarvas Cup 2018 U10 vanusegrupile. Turniiril osales kokku 16 võistkonda. Võistkonnad olid jaotatud 4 alagruppi. Alagrupi võitjad mängisid kohtadele 1-4. Alagrupis 2. koha saanud võistkonnad mängisid kohtadele 5-8, kolmandad kohtadele 9-12 ja alagrupis 4. koha saanud võistkonnad kohtadele 13-16.

Meie alagrupi vastased olid Tartu FC Santos punane, Tallinna FC Levadia must ja Pärnu JK.

Esimeses mängus alistasime Tartu FC Santose punase tulemusega 3:0. Suutsime mängus rohkem palliga domineerida ja realiseerimine võimalused väravateks.

Teine mäng Tallinna FC Levadia musta vastu oli juba keerulisem. Levadia alustas tempokalt ja avas ka kohe mängu alguses skoori. Võitlesime kõvasti ja suutsime ühe tagasi lüüa. Mängu lõpufaasis ei suutnud me kahjuks võimalusi väravateks realiseerida. Levadia võttis siiski oma ja võitis mängu tulemusega 2:1. Kolmandas mängus läksime vastamisi Pärnu JK-ga. Mängu algus Pärnuga oli tasavägine, pikalt olid tablool numbrid 1:1. Mängu lõpufaasis saime palli hästi liikuma ja tasuks 2 väravat. Võitsime mängu 3:1.

Saavutasime alagrupis 2. koha ja mängud kohtadele 5.-8. Esimeses mängus saime vastaseks FC Tallinna D.M. Alustasime mängu enesekindlamalt, kuid ei suudetud kohe esimesi võimalusi ära kasutada. Mäng oli võrdne ja võideldi kõvasti. Lõpuvile kõlades olid tablool numbrid 2:1 seekord pealinna võistkonna kasuks.

7.-8. koha mängu normaalaeg lõppes tulemusega 1:1. Penaltiseerias olime osavamad ja võitsime skooriga 4:3.

Turniirilt tubli 7. koht ja hulgaliselt väärt kogemusi!

Seotud uudised