Uudised U15 tüdrukute teine mäng lõppes väravateta viigiga

U15 tüdrukute teine mäng lõppes väravateta viigiga

Teises voorus kohtusime Saku Sportinguga. Kahjuks olime sunnitud mängima poole platsi peal, mis 9 vs 9 mängimiseks jääb väikseks. Nii kujuneski suurem osa mängust pusimiseks, kus vastaste värava lähisteleküll saime, aga liigne rahvamass ees ei lasknud häid pealelööke saada.

Algul saime initsiatiivi rohkem oma kätte, kuid osad mängijaid keeldusid mänguplaanist kinni pidamast ja mängiti ikka läbi keskelt, kus liiga palju vastaseid ees oli. Siiski oli meil söödumäng juba tunduvalt parem kui nädal tagasi Keilas, paraku ainult löökidele minekul valmistasime reeglina liiga palju ette. Õhust sooritatud löökide püüdmisel oli vastaste väravavaht väga kindel, samas madalate pallidega ei tundnud ta end väga mugavalt. Kahjuks ei suutnud me madalaid lööke väga palju teha ja pigem andsime talle mugavasse kõrgusesse palle. Küll nappis meil taas vahetusi ja kui 2 mängijat vahepeal väljas olid, siis pidid 9 allesjäänud vahetusteta hakkama saama. See andis võimalusi ka Sakule, kes valitses I poolaja lõppu ja II poolaja algust. Kõige rohkem tegi meile tüli vastaste vasakäär, kes korduvalt meie mängijaid edukalt ette võttis.

Hetk peale lõpuvilet

Hetk peale lõpuvilet

Kui saime oma mängijad taas mängukorda, siis hakkasime taas mängu valitsema, viimased 10 minutit käis eriti võimas andmine mõlemalt poolelt, rünnati suurte jõududega. Me saime vahepeal järjest nurgalööke, kus olid mitu korda võimalik pall ühe puutega sisse suunata, aga võtsime palli alla ja hakkasime sättima. Korra oli lähedal Maria lähedal ilusa kauglöögiga skoori avamisele, kuid väravavaht suutis palli latti tõrjuda. Paar korda murdsime äärtelt ilusti sisse, Annabeli ja Hanna poolt, aga kiiper või kaitsjad jäid löögile ikka ette. Häid pikki sööte mööda ääri jagas Lotte ning keskel jagasid löögikohtadele sööte Viki, Caroly ja Anette, paraku aga jäigi vastaste puurilukk ülemängimata. Oma võimalused olid sellel viimasel aktiivsel kümnel minutil ka vastastel. Ühe nurgalöögi olukorra lõid nad napilt postist mööda ja ühe korra pidi Kärt tegema supertõrje paari meetri pealt. Kaitsjad hoidsid Kärti küll vähese töö peal, aga tema kiituseks võib öelda, et Kärt oli väga mängus sees ja tuli mitmel võttis hea vastujooksuga vastastel võimaluse ära. Nii see mäng väravateta jäi. Natuke kahju oli, aga niipalju me üle ei olnud, et tingimata võitu väärinuks. Karistusalast karistusalani mängides oleks muidugi teine mäng olnud.

Protokoll

Seotud uudised