Uudised U14 võistkond alustas liigamänge Tartus

U14 võistkond alustas liigamänge Tartus

15. aprillil alustas U14 grupp liigahooaega Tartus. Esmakordselt saavad poisid mängida 11 vs 11 formaadis ja suurte väravatega.
Alustasime mängu formaadis 3-5-2, kus lootsime tekitada keskväljale enamust ning sellega mängus juhtroll võtta. Paraku mängu hakkas domineerima Helios kui kenasti ja korduvalt leiti üles tühimikud meie äärtel. Seda ka edukalt kui poolajaks olime 5:0 kaotusseisus. Kõik väravad polnud teab mis meistriklassist, nii mõnelgi korral oli tegu meie oma kaitseliini ja väravavahi suhtlemise probleemiga.

Poiste esimesel liigamängul läks avapoolajal rõhk liialt kohtunikuga vaidlemisele kui oma mängu mängimisele. Teisel poolajal läksime 4-4-2 formatsioonile ning võtsime eesmärgi oma auvärav ära lüüa.
Selle saavutasime kiirelt kui Miku heast söödust suutis skoori teha Joonatan. Mängupilti see suuresti siiski ei muutnud ning mängu lõppskooriks jäi 8:1.

Esmakordse kogemuse jaoks oli see hea õppetund, kindlasti teeme sellest omad korrektuurid ning juba reedel 20. aprillil proovime teha vigadeparandusi kui lähme külla Viimsi JK-le.

Seotud uudised