Uudised Meie U14 võistkond võttis liigahooaja esimese võidu FC Flora III võistkonna üle

Meie U14 võistkond võttis liigahooaja esimese võidu FC Flora III võistkonna üle

Pärast esimest kahte liigamängu ja suureskoorilist kaotust oli lootust saada tabelisse esimesed punktid kirja kui kohtuti FC Flora III poistega.

Avavile ajaks oli kohale jõudud ainult 9 rohevalge poissi ning see tekitas poistes natuke elevust ning üleolevat suhtumist. Nagu karta oli, saime küll surve peale, kuid enamik lahendused olid individuaalsed ja ei kasutatud ära vaba ruumi äärtes, selmet otsiti lihtsaid ja sirgjoonelisi lahendusi. Mitmest üritusest neli jõudsid ka eduka lahenduseni kui poolaeg 4-0 meie eduseisus lõppes.

Teiseks poolajaks rääkisime asjad selgeks, et kuidas ja mismoodi täpsemalt vastaste väravat ründma peaks ning see kandis vilja juba avavilest alates. Kuigi florakatele jõudis kohale ka kümnes mängumees, siis see suureskoorilisest kaotusest neid ei päästnud. Mängu lõppskooriks vormistasime 10-1 skoori ning tabelisse 3 punkti juurde.
Juba nädala pärast naaseme oma koduväljakule ja naturaalmuru peale kui võõrustame Tallinn Kalev Jüri eakaaslasi.