Uudised U10 võistkond osales Haapsalus hooaja kolmandal turniiril

U10 võistkond osales Haapsalus hooaja kolmandal turniiril

Turniiril osalesid järgmised võistkonnad: Läänemaa JK, Tallinna FC Flora Mustad, JK Kuusalu Kalev ja Raplamaa JK Märjamaa.

Esimene mäng oli meil FC Flora Mustade võistkonnaga. Kohe kui avavile oli kõlanud, oli näha, et tuleb küllaltki tasavägine ning võitluslik mäng. Esimesed väravavõimalused olid siiski Kuusalu võistkonnal. Kiirelt suutsime lüüa kolm väravat. Esimese värava lõi Hendrik kui võitles keskväljal endale palli ning sooritas kohe pealelöögi, mis maandus vastaste väravavõrgus. Teise värava autoriks oli Norman, kes samuti suutis endale keskväljal palli võidelda ning korraliku ja tugeva löögiga palli väravasse lõi. Kiire kolmanda värava autoriks oli taaskord Hendrik kui kaitses võitles endale palli ning triblades vastaste väljakupoolele palli väravasse toimetas. Peale kiiret kolme väravat oli näha, et lapsed pidasid mängu võidetuks. Siiski nii lihtsalt meil ei läinud. Vastased teenisid nurgalöögi ning sellest olukorrast tuli FC Flora võistkonna esimene värav. Terav pall Flora mängijalt  värava alla läks  õnnetult meie kaitsja jalast väravasse. Teisel poolajal lagunes meie mäng ning tundus, et kõik tahavad ise väravat lüüa. Söödumängust oli asi kaugel. Siiski enne lõppu suutis Hugo ilusa löögiga palli vastaste väravasse lüüa ning mäng lõppes 4:2 Kuusalu laste võiduga.

Kuusalu Kalevi U10 Haapsalus

Kuusalu Kalevi U10 Haapsalus

Teise mängu vastaseks oli Läänemaa JK. Varasemalt me Läänemaa võistkonnaga kohtunud ei ole. Vastasmeeskond mängis kaitses tugevalt. Kuusalu lastel oli tükk tegemist, et esimene pall vastaste väravasse lüüa. Selles mängus oli juba näha meiepoolset võistkondlikku tegutsemist. Korralikud söödud ning tsenderdused äärtelt värava alla viisid meid taaskord võiduni. Esimese värava selles mängus lõi Hugo, kes suutis mängu lõpuks vormistada endale ka kübaratriki. Teised kaks väravat sai enda nimele Mattias, kes äärelt tõustes tugeva löögiga palli lati alla keerutas.

Kolmas mäng toimus Raplamaa JK Märjamaa lastega. Raplamaa võistkonnaga olime kohtunud varem Kuusalus korraldatud turniiril. Mäng kulges nii nagu olime plaaninud. Kiirelt suutsime lüüa kolm väravat. Peale seda tegime platsil küllaltki suured muudatused ning oli teada, et mängu ilu kannatab selle võrra. Selle mängu eesmärk oli, et kõik lapsed saaksid mängida erinevatel positsioonidel. Vahetasime välja väravavahi. Hugo läks Holger Tõnni asemel väravasse. Varem kaitses mänginud lapsed said proovida ründes ning poolkaitses mängimist. Ründajad harjutasid kaitsetööd. Meiepoolsete eksimuste tõttu suutsid vastased meile lüüa mängu lõpuks kolm väravat. Kuusalu võistkonna kümne värava eest hoolitsesid selles mängus Mattias, Hugo, Hendrik, Norman, Kauren ja Holger Tõnn.

Kuusalu võistkond võib oma mänguga igati rahul olla.

Turniiril osalesid Hendrik Madisson, Holger Tõnn Lõhmus, Hugo Saul, Kauren Kiik, Kertu Kivistik, Markus Koemets, Mattias Mänd ja Norman Nikkarinen.

Ootame viimast neljandat turniiri mis toimub 10.09 ja mille korraldajaks FC Nõmme United.

Seotud uudised