Uudised U13 võistkond võitis avavoorus Levadia Valget võistkonda

U13 võistkond võitis avavoorus Levadia Valget võistkonda

U13 poisid alustasid hooaja ettevalmistusega juba 11. märtsil ehk pea kuu aega enne esimest välimängu kui käidi Nõmme Kalju poolt korraldatud “Pühapäeva Liiga” IV etapil. Toimus see Õismäe sportmängudehallis. Tegemist oli saaliturniiriga ning läbi võitluslike mängude saavutasime teise koha. Järgmiseks võistluseks valisime 18. märtsil juba meile tavaks saanud “Joker Tali CUP 2017” turniiri Kehras. Seal käisime kahe võistkonnaga ning tasuks teine ja seitsmes koht. Lisaks sai parimamängija tiitli Marten Mänd JK Kuusalu Kalev 2 võistkonnast. Nende kahe turniiriga sai otsa ka meie sisehooaeg ning edasised treeningud ja ettevalmistus koliti õue kooli männikusse.
Ettevalmistus periood sai jätku kui 31. märtsil külastasime vanu sõpru Raasikult, kellega pidasime maha 2 x 30min sõpruskohtumise. Mänguaega said kõik poisid ja näha sai mitmeid väravaid mõlemasse väravasse. Skoor, mis tolles mängus polnud üldse määravaks teguriks jäi siiski napilt veel meie kasuks. Ühtlasi oli see meie esimene välitingimustes mäng peale oktoobrit.
Tõsisem liigahooaja ettevalmistus toimus 8-9. aprillil kui käisime Tiger CUP-l. Turniiri avapäeval osutasime head vastupanu Nõmme Unitedile kui kaotasime 1:0, järgnevad mängud tõid kaotused 6:2 Sillamäele, 4:2 Soome NJS II-le ja 5:0 kaotuse Soome Jazz I-le. Turniiri teisel päeval mängisime 17-20 kohale,  saime kirja ühe võidu, viigi ja kaotuse ning kokkuvõtteks 19-nda koha. Üldiselt jäime turniiriga siiski rahule, sest mängida sai palju ning tugevad mängud ladusid head põhja algavaks välihooajaks.

2017. aastal oleme määratud Eesti meistrivõistlustel U13 III alagruppi. Vastased Maardu LM, Nõmme Kalju II, JK Loo, Harju JK Must, Viimsi MRJK I, FCI Tallinn II ja FC Levadia Valge on tugevad ning kogenud võistkonnad. Esmalt kohtume kõigi vastasega korra, loosi tulemusena siis kas kodus või võõrsil. Loosi tahtel ning peale mõnda mängumuudatus jäi meie hooaja esimeseks vastaseks Levadia valge.
Mäng algas nagu oodatud meie jaoks suure survega vastase poolt. Jäime kaitses hätta oma ridade korrastamisega ning palju oli peata olekut. Kahel korral suutsid vastased ka meie võrgud sahisema panna, kuniks lõpuks oma mootori tööle saime. Enne poolaja vilet suutsime vahe teha minimaalseks kui Marten keskväljalt palli sai ning läbi kaitseliini purjetas. Poolaeg siis 2:1 kodumeeskonnale.
Teine poolaeg panime veidi jõudu juurde rünnakul ning tasuks 2 väravat Tenerilt ning Martenilt. Viigivärav oli seejuures ilus vindiga nurgalöök otse tahaposti. Võiduvärav 3:2 oli Marteni poolt löödud 2/3 väljaku pealt tugeva löögiga lati alla, kust vastaste väravavaht, kes oli penalti punktile välja tulnud mängu kontrollima, enam pallini ei ulatanud. Levadia poisid kaotasid lisaks mängule ka oma väärikuse kui roppustega meid koduteele saadeti.

Mängu protokoll

Mängu protokoll

Hooaja teine mäng toimub 29.4 kell 10:00 hommikul Viimsis kui külastame kohaliku MRJK I poisse.

Seotud uudised