Uudised U13 tüdrukud naasid Tarvas Winter Cupilt III kohaga

U13 tüdrukud naasid Tarvas Winter Cupilt III kohaga

10. detsembril toimus Rakvere spordihallis Tarvas Winter Cup, kus osales meie U13 tüdrukute võistkond. Turniir oli rohke võistkonda arvuga, kohale oli tulnud 12 osalejat.
Esimeses mängus olime vastamisi Nõmme Kaljuga, kellega oleme varem korduvalt mänginud tasavägiseid mänge. Mängus haarasime kohe initsiatiivi ja kohe alguses saime ühe väravaga juhtima, kui Anette-Marie tegutses rünnakus kokkulepitud viisil ja võitis meile palli vasakul äärel, andis söödu keskele, kust Liisbel palli väravasse suunas. Peale esimest väravat jäi mäng mõneks minutiks soiku, kuniks Viktoria võitis kaitses palli ja oma väljakupoolelt ilusa kauglöögiga skooris. Jällegi jäime väravate eufoorias pisut uniseks, mille Kalju tüdrukud ära karistasid, kui tabasid pealöögi keskväljalt. Meie tüdrukud polnud ka viimset sõna veel öelnud, ja tabasid veel kaks väravat, mille autoriteks olid Anette-Marie ja Liisbel. Mäng lõppes meie 4:2 võiduga.

Võistkond Tarvas Cupil

Võistkond Tarvas Cupil

Teiseks mänguks olime alagrupist edasipääsu juba kindlustanud ning saime mängida pingevabalt mängu nautides. Vastasteks olid FC Elva Valge tüdrukute tiiim. Mängus oli märgata liiga rutakaid lahendusi mõlema meeskonna poolt, kus löödi pikk pall ette ja joosti järgi. Õnneks mängu lõpuks suutsime end kokku võtta ja näidata ka ilusat söödumängu. Selle preemiaks suutsime avada ka skoori, kui Liisbel sai hea söödu värava alla ja sahistas selle võrku. Mõlemad võistkonnad said ohtlikke olukordade tekitamisega vastase värava all hakkama, meie õnneks skoor siiski ei muutunud ja võistime mängu 1:0. Sellega saavutasime oma alagrupi võidu ja liikusime edasi veerandfinaali.
Veerandfinaalis kohtusime JK Tabasaluga. Küllaltki mängu alguses saime juhtima, kui Annabel skooris. Mäng oli suhteliselt tasavägine, mitmest olukorrast päästis meid Liselotte väravas ja kaitses paistis võitlusega silma Annabel. Mängu teine ohtlik moment tekkis, kui Viktoria võitis duellis vastasega meie värava lähedal palli, andis söödu keskele Liisbelile, kes triblas vastaste vahelt ja lõi endale löögikoha, kust ka kasvatas eduseisu. Mäng lõppes 2:0 meie võiduga.
Poolfinaaliks saime vastaseks FC Flora. Kahjuks sai meie põhiviisikust vigastuse Liisbel ja mängu alguses jäi kõrvale ka Anette, kes sai ka viga. Seetõttu alguses ei saanud meie tüdrukud end käima ja initsiatiiv oli vastaste käes, kes kontrollisid mängu päris pikalt. Aja möödudes muutus mäng tasavägisemaks, lõime endale isegi paljulubavaid olukordi ja kaitsjad näitasid võitluslikkust.  Tasapisi Anette kogus end ja sai siiski mängu minna tiimi eest võitlema, misjärel saime initsiatiivi oma kätte tagasi. Normaalaeg lõppes väravateta viigiga, mis tähendas, et ees ootas penaltiseeria. Meie eest said penalti lüüa Annabel, Viktoria ja Lotte. 3-st 1 värava lõime ise sisse, Lotte oli väravas väga tubli, aga kahjuks vastased said ühe tabamuse rohkem ja liikusid edasi finaali.
Pronksimänguks saime vastaseks FC Elva Punase. See oli väga võitluslik mäng, tüdrukud teadsid, et see on neil viimane võimalus mängida medalite peale ja seda oli platsil näha. Nad tahtsid mängida ja pingutasid. Mängu ainus värav löödi mängu keskel, kui Viktoria tõstis pika palli ette õhku meie ründaja Anette suunas, kes edukalt sai palli alla võetud ja suutis lüüa meie viimase kolli kolme vastase vahelt. Mäng lõppes 1:0 võiduga.
Kokkuvõttes oli see edukas turniir, mis lõppes meile kolmanda kohaga ja kust tüdrukud said hulga mängukogemust juurde. Turniiri korraldus, et kõik võistkonnad saavad ühepalju mänge, oli väga hea.
Meie koosseis: Annabel Almet, Liisbel Almet, Viktoria Luise Lisette Nyyssönen, Liselotte Isabelle Pikkoja, Maria Victoria Parktal, Rosiine Kask, Sandra Rebane, Anette-Marie Vija

Seotud uudised