Uudised Meie klubi pesamunad käisid oma esimesel turniiril

Meie klubi pesamunad käisid oma esimesel turniiril

Klubi kõige nooremad – 2008 sündinud jalgpallurid osalesid esimesel saaliturniiril Peetri Cupil 19. märtsil. Turniirist võttis osa kaheksa võistkonda, kes olid jaotatud kaheks alagrupiks. Meie osalesime alagrupis B, kuhu kuulus peale meie veel MRJK, HJK Laagri ja HJK Peetri. Alagrupist pääeses edasi kaks võistkonda kes mängisid kõrgematele kohtadele.

Meie võistkonnapilt

Meie võistkonnapilt

Esimene mäng oli meil HJK Peetriga, mille kaotasime 1-0. Oli näha, et esimeses mängus oli lastel veidike paanikat, kuid sellegipoolest tekkis mitmeid häid väravaolukordi. Kahjuks ei suutnud me mitmes olukorras väravavahiga silmitsi seistes palli väravasse toimetada.

Teine mäng toimus HJK Laagriga, kellega suutsime mängida välja viigi 0-0. Mängus oli mõlemal võistkonnal mitmeid võmalusi väravate löömiseks, kuid oli näha, et mõlemal võistkonnal jäi puudu kogemusest rahulikult pall väravavahist mööda lükata. Väga suurt võitluslikkust platsil näitas Hendrik, kes julges palliga tõusta rünnakusse ning tegi väga head kaitsetööd.

Alagrupi viimane mäng oli MRJK poistega. Oli väga tasavägine mäng, mis lõppes 1-1 viigiga. Väravaarve suutis meil avada Hendrik, kes värava ees suutis palli toimetada väravasse põlvega. Mängus oli näha, et on üle saadud esmesest hirmust ning võideldi kõvasti.

Alagrupis tähendas see meile kolmandat kohta ning läksime mängima kohtadele 5-8.

Esimeseks vastaseks oli meil Raplamaa JK Kohila võistkond. Mängus tegime muudatuse, et Leonard Arturi viisime platsile ning väravapostide vahele läks esimest korda Norman. Mõlemad said uues positsioonis väga tublisti hakkama. Suutsime tekitada palju võimalusi värava all ning kolmel korral ka värava lüüa. Enda esimese värava turniiril lõi Kauren ning Mattias suutis palli toimetada lausa kahel korral väravasse. Mäng lõppes 3-0 meie võiduga.

Viimases mängus läksime kokku FC Levadia võistkonnaga ning mängisime kohtadele 5. ja 6. Oli näha, et Levadia poistel oli oskusi natukene rohkem kui meil. Enamuse mängust olime kaitses ning saime sellega ka hästi hakkama. Kaitses mänginud Kertu ja Gerry-Gerte said tublisti hakkama ning ei tundnud kumbki kartust, et vastaseks on poisid ning nemad on turniiril ainukesed tüdrukud. Kahjuks küll mõnes olukorras jooksime kaitses kokku ning Levadia suutis lüüa meile kaks väravat. Mängu lõppseis 2-0 Levadia kasuks.

Kokkuvõttes lõpetasime enda esimese turniiri tubli kuuenda kohaga. Saime turniirist suure ja vajaliku kogemuse. Kõige enam oli tore vaadata kuidas lapsed nautisid jalgpalli mängimist, samuti ei morjendanud neid kaotus ning võidu üle olid nad ülevoolavalt õnnelikud.

Võistkonna koosseis: Kertu Kivistik, Gerry-Gerte Lees, Hendrik Madisson, Kauren Kiik, Leonard Artur Vatunen, Mattias Mänd, Norman Nikkarinen.

Seotud uudised