Uudised Tüdrukud pidasid treeningmängu Raasiku FC Jokeriga

Tüdrukud pidasid treeningmängu Raasiku FC Jokeriga

Võistkondade tervitus

Võistkondade tervitus

Meie 2004 ja nooremate grupp pidas täna sõbraliku treeningmängu Raasiku tüdrukutega, kellele see oli esimeseks mängukogemuseks. Mängisime Kärdiga väravas pluss kolme nelikuga:

1) Caroly, Liisbel, Viktoria ja Annabel

2) Elissa, Mia, Rosiine ja Sandra

3) Chrisse, Hanna, Lotte ja Mona

Oleks meid tavaliselt ka trennis nii palju kohal, siis oleks päris uhke – vaid 2 haigestunud tüdrukut puudusid, teised kõik kohal. 🙂

Lotte tõstis palli väravasse üle väravavahi

Lotte tõstis palli väravasse üle väravavahi

Väravaid oli täna igale maitsele ja kahjuks oli neid enam kui mänguilu. Eesmärgiks oli mõtestatult mängida, mitte igat palli otsejoones edasi peksta, aga sellega saime vähe hakkama. Suures osas saadi oma positsioonide hoidmisega hakkama ja vaid mõni mängija unustas vahel, kus ta mängima pidi, seetõttu väga palju trobikondi palli ümber ei moodustatud. Kaitsjad oleksid kindlasti tahtnud söötu enam saada ääremängijatelt, seda enam, et kaitsjad – Chrisse, Caroly ja Elissa andsid väga ilusaid sööte liinide vahele. Rünnaku alustamised olid meil üldse reeglina päris head, ka Kärt väravas tegi selles osas head tööd, leides tihti kohe tipuründaja vabalt kohalt täpse sööduga. Suur osa oma neliku ladusatel rünnakutel oli Lottel, kes sai palli pidevalt ilusti liikumisse omaks ja korralike pööretega möödus vastastest – aga edasine mõte peaks kiirem olema – kellele sööta või kuidas löögini jõuda. Väga rahule sai jääda ka rünnakute lõpetamisega, selles osas peeti kõige enam plaanist kinni – suurem osa väravatest löödi rahuliku löögiga täpsuse peale väravanurka, selmet meie tavalist viisi väravavahti palliga surnuks peksta. Eriti paistis täpse realiseerimisega silma Annabel.

Esimene nelik palli liigutamas

Esimene nelik palli liigutamas

Kaitsetegevus oli meil natuke kehvem, ääred ei tahtnud väga tagasi tulla ja nii hakkasid aina enam Raasiku mängijatele tekkima läbimurde kohad  kahe ründajaga kaitsja vastu. Väsimus siin vaevalt põhjuseks oli, pigem oli see laiskusest ja keskendumise kadumisest. Viimasel mängukolmandikul oli suures osas juba võrdne mäng, Raasiku tüdrukud said oma esialgsest kohmetusest jagu ja tahtsid iga hinna eest väravat lüüa, mis neil ka õnnestus.

Hetk mängust

Hetk mängust

Igal juhul sai mänguga rahule jääda – mõlemad võistkonnad said vajalikku mängutunnetust ja kogemust, plaanime neid treeningmänge Raasikuga edaspidigi pidada.

Mona väravat löömas

Mona väravat löömas

Seotud uudised