Uudised Naiskonna liikmed õppisid treeneri- ja kohtunikuametit

Naiskonna liikmed õppisid treeneri- ja kohtunikuametit

Värske kohtunikuhariduse saanud trio: Eeva-Maria, Gitte ja Kristin

Kuusalu Kalevi naiskonna liikmed Kristin Ülevaino, Eeva-Maria Jõesalu ja Gitte Lees läbisid kevadel Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatud kohtunikukoolitused ning on kõik juba ka saanud oma esimesed kogemused selles rollis. Kõik kolm on käinud abikohtunikuks Eesti meistrivõistluste mängudel, näiteks Eeva-Marial on ette näidata abikohtunikuna mäng Expert liigas ehk naiste meistriliigas. Lisaks EJL poolsetele määramistele täiskasvanute liigamängudele, on kohtuniketrio abiks sel aastal Kuusalus korraldavate noorte meistrivõistluste vilistamisega. Nimelt on noorte meistrivõistlustel klubi ülesanne leida mänguks kohtunik või kohtunikud.

Lisaks kohtuniku rollile on Gitte ja Eeva-Maria läbinud EJL juures ka abitreeneri koolituse ning on nüüdseks abiks meie D vanuseklassi tüdrukute grupi treenimisel. Enne 18 eluaasta täitumist ja C kategooria litsentsi hankimist ei saa noored treenerid iseseisvalt gruppe juhendada, kuid saavad seni teiste treenerite juhendamisel kogemusi hankida laste treenimisel.

Gitte ja Eeva-Maria

Gitte ja Eeva-Maria

 

Seotud uudised

Trenniajad sisehooajalTrenniajad sisehooajal

Sisehooajal on trenniajad järgmised:  Tüdrukutel ja algajatel poistel: esmaspäeviti (vanas saalis) ja kolmapäeviti (uues saalis) 18-19 Poistel 2003-04: teisipäeviti  ja neljapäeviti uues saalis 18.30-19.30 Poistel 2005-06: teisipäeviti ja neljapäeviti uues saalis 18-19