Uudised 2004-05 tüdrukud naasesid SK 10 Cupilt III koha karikaga

2004-05 tüdrukud naasesid SK 10 Cupilt III koha karikaga

Laupäevasele turniirile sõitis võistkond kahjuks õhukese koosseisuga – vaid kaks mängijat jäigi meil vahetustes kasutada. Lähte spordihallis toimunud turniir oli mõeldud 2003 aastal sündinud ja noorematele tüdrukutele, seega arvata võis, et vastased võisid keskmiselt pisut vanemad olla. Samas oli pea igas tiimis ka 3005 või 2006 sünniaastaga tüdrukuid.

Võistkonnapilt enne avamängu

Võistkonnapilt enne avamängu

Turniiri esimeses voorus kohtusime LNSK Kreštšatikuga ning võtsime vastu viimase sekundi penaltist 1-2 kaotuse. Meie värava lõi Anette. Mäng oli pisut närviline ning eriti niru nägi välja meie rünnakute ülesehitamine.

Järgmises voorus saime 1-5 kaotuse FC Elvalt, kuigi mängupilt nii ühepoolne vast polnudki. Esimene poolaeg oli võrdne mäng. Mäng läks käest teise poolaja algul, kui otse lahtilöögist Elva kahe väravalise eduseisu sisse sai ning sellest enesekindlust võitis. Kahjuks sai vigastada Elissa, mis tegi meie lühikese pingiga võistkonna elu veel keerulisemaks. Samuti pidi edaspidi vaid Viktoria väravas olema, kuna asendusena väravat kaitsnud Annabel vigastas rannet. Ka selles mängus lõi meie auvärava Anette.

Löödud tüdrukud said veel suure kaotuse Suure-Jaanilt ning viimases põhiturniiri mängus kohtuti Pärnuga, kust võit andis võimaluse pääseda poolfinaali. Selle ülesandega said tüdrukud kenasti hakkama, Pärnu samuti noor võistkond alistati tulemusega 5-0. Väravad lõid Mia Maria, Hanna-Liisa, Liisbel, Annabel ja Anette.

Poolfinaalis läksime uuesti kokku Suure-Jaaniga, kes osutus meie jaoks liiga tugevaks. Mida kaugemale läks mäng, seda raskemaks meil läks. Kuna ka Hanna-Liisa oli kannale haiget teinud, siis saime vahetusi jaopärast teha. Lõpptulemuseks 0-7.

Pronksimänguks õnneks oli Elissa taastunud, ja sai taas võistkonda aidata. Kohtusime LNSK Kreštšatikuga, kes teises poolfinaalis oli 0-0 mängu järel penaltitega alistunud FC Elvale. Mäng Tallinna tüdrukutega oli meil jällegi tasavägine, aga seekord pidas meil kaitse paremini ning vastastel eriti võimalusi ei andnud. Ise meil ka just väga palju häid võimalusi ei tekkinud, aga Anette suutis korra vastaste väravavahi ja kaitsja eksimuse lahtilöögil ära kasutada ning palli väravavõrku saata. Võit 1-0 oli käes ning kolmanda koha karikas meie päralt.

Pilt karikaga

Pilt karikaga

Anette sai ka võistkonna parima mängija auhinna, kuid ka kõik teised olid tublid. Paha lugu oli vaid see, et koguni 3 mängijat suutsid end pisut vigastada turniiri jooksul. Õnneks ei ole küll ükski neist tõsisem vigastus ning karikas ja medalid paistsid valu tublisti leevendavat. 🙂

Turniiril mängisid: Anette, Viktoria, Annabel, Liisbel, Elissa, Mia Maria, Gisela ja Hanna-Liisa.

 

Seotud uudised