Uudised C klassi tüdrukud mängisid närvilises mängus Floraga viiki

C klassi tüdrukud mängisid närvilises mängus Floraga viiki

Kolmapäeval kohtusime A le Coqi kunstmurul FC Flora tüdrukutega, keda kodus olime võrdses mängus suutnud 2-0 võita. Mäng oli võrdne ka sel korral. Mängupilt meie poolelt oli krobelisem kui mõne tugevama vastase vastu – eks vast seepärast, et ise tuli rohkem palliga olla ja kuna eksimused olid praeguses mängus suurema tähtsusega. Igatahes alustasime Florast kahvatumalt, ja initsiatiiv oli võõrustajatel. Meie surve pallile oli aeglane, liiguti sörgitempos ja isutult. Samas palli keskelt väga läbi ei lastud ning vägahäid olukordi Floral ei tekkinud. Keskpärased üritused kaugemalt püüdis Cristina kindlalt. Silmapaistvamad momendid meie poolt olid kaitses, kus Kristina-Margot ja Aidi hoidsid vastaste rünnakud ilusti kontrolli all, Aidi ka vahel kelguga palli minema lüües. Luisa samas viimase kaitsjana keerutas petetega rahulikult ründajatest mööda, samas küll ka eksis kergete pallide töötlemisel. Esimene poolaeg jäigi väravateta, kuid koduvõistkond oli pisut parem.

Teisel poolajal vahetasime väravavahti ning mängisime pisut riskantsemalt, kuna üks kahest kaitsjast liikus samuti vabalt rünnakule. Surve muutus paremaks, aeg-ajalt äärtel Klaara ja Kristiin tegid suurepärast pressi, paraku poolkaitsjad ja ründaja ei tulnud piisavalt hästi appi söödukohti kinni katma. Aina enam saime ohtlikult värava lähistele – peamiselt tänu Karoliinele, Kristelile või Cristinale, aga viimane lihv jäi puudu – värava ees vaba mängija näiteks ei julge kõvasti palli nõuda, või proovisime palliga üle väravajoone joosta, selmet ka pisut kaugemalt vabalt positsioonilt peale lüüa. Aga meie initsiatiivist hoolimata läks ette Flora, kelle ründaja kasutas ära kaitse ja väravavahi vahelist segadust ning sai ohutus olukorras palli kingitusena ning sai palli vabalt väravasse saata.

Õnneks seekord me avaväravast ei murdunud ja ründasime edasi. Paraku küll natuke üheülbaliselt, endiselt palliga vaid ühelt äärelt läbi murdes ning proovides palliga väravasse joosta. Viigini jõudsime läbi penalti, kui meie mängija kasti servas maha tõmmati. Cristina realiseeris penalti kindlalt. Edasi oli veel mõlemal võistkonnal mõned poolvõimalused mäng ära otsustada, aga mängutulemuseks jäi 1-1 viik. Õiglane tulemus võrdsele mängule.

Seotud uudised