Uudised Väikseimate mängijate esimene ametlik mäng

Väikseimate mängijate esimene ametlik mäng

Pühapäeval mängisid oma esimese mängu meie 2007-08 sündinud uusim lastegrupp, kuhu oli lisatud mõned 2006 grupi lapsed. Mänguvastaseks oli FC Ajax, kes tundub hetkel olema mõnevõrra kogenud võistkond.

Mängu algus oli kõigil meie mängijail pea laiali otsas. Esimene mäng jättis oma jälje, polnud keskendumist ja enamasti ei saadud aru, miks nad platsi on. Millest pole ka hullu, aega õppida on küll ja küll. Teisel poolajal oli näha, et enamus said suuremast kartusest võitu ning ka meie võistkonna mäng hakkas enam jalgpalli meenutama.

Paar väga ilusat rünnakut oli. Mingi hetk said Kuusalu lapsed aru, et kui palliga mängijale peale joosta, siis nemad lähevad samamoodi paanikasse ning eksivad. Sellisest olukorrast lõime ka oma ainukese värava, sest mängijad jooksid palli võitma ning vastased eksisid. Värava autoriks Mauro Erik. Muidugi peab arvestama seda, et vastased olid vanemad ning tunduvalt rohkem jalgpalli mänginud. Olime õnnelikud enda esimese löödud värava üle.

Koosseis: Frank Aaviksaar, Anni Arro, Hendrik Arro, Joonas King, Gerry-Gerte Lees, Hendrik Madisson, Mattias Mänd, Emma Pirnpuu, Mauro Erik Saar, Kermo Suvisild, Mia Viltre, Kenert Markus Kekki, Sten-Martin Laende, Steven Ernits ja Ragnar Lepmaa.

Seotud uudised