Uudised Turniir “Rõõm jalgpallist” oli edukas

Turniir “Rõõm jalgpallist” oli edukas

"Rõõm jalgpallist"

2002-2004.a sündinud aasta poisid osalesid Flora Cup raames noorteturniiril „Rõõm jalgpallist“

Selle turniiriga lõpetasime oma sisehooaja ja pakkusime lõbusat väljundit meie trennilistele.
Kuusalu Kalev kuulus alagruppi, kus olid veel: Saku Sporting, Nõmme Kalju FC, Pärnu Vaprus, Loo Tiigrid II ja FC Flora I.Alagrupi mängud kujunesid huvitavaks ja suutsime vastastele korralikult hambaid näidata.

Esimene mäng mindi vastamisi Saku Sportingu tiimiga. Asusime Atsi väravast juhtima ja olime mängus sees, kuid vahetused polnud harjunud eduseisus mängu hoidmisega. Andsime koheselt ohjad vastastele ja kauged löögid mängisid väravas seisnud Markuse üle. Kaotasime mängu mõrudalt 1-2, kus olime täiesti võrdsed.

Teine kohtumine oleks pidanud veelgi raskem olema, kui mindi vastamisi mängupildi järgi turniiri favoriitmeeskonna Nõmme Kalju FC-ga. Olime pideva surve all, kuid taaskord mängis Ats vastased üle ning viis üllatuslikult Kuusalu juhtima 1-0. Suutsime veidi aega veel surve all mängida, kuid vahetused jäid tehniliste vastaste vastu hätta. Miikael, kes seisis väravas, hoidis meie mängu veel pinnal, kuid lõpuks hakkasid vastaste löögid vilja kandma. Natuke tuli mängu ka meie ebaõnn ja Kalju õnn, kui nad skoorisid nõrga löögiga otsajoonelt, mis põrkus sisse tagumisest postist. Kokkuvõttes 1-4 vastastele.

Kolmandas alagrupi kohtumiseks olid vastas FC Flora I.  Suutsime suhteliselt pingevabalt mängida ja mängupilt oli parem kui kahes eelmises. Tõusime ohtralt rünakule ja tõrjusime paljud vastaste omad. Samuti tegi head tööd väravas Rauno. Ats, oma hea väravavaistuga, mängis vastased ja väravavahi üle ning enne lõppu, tõi turniiri esimese võidu Kuusalule.

Neljas mäng Pärnu Vapruse vastu lõppes samuti 1-0 võiduga, kus skooris ei keegi muu, kui Ats.
Alagrupi viimases mängus said Loo Tiigrid II meie üle seljavõidu, kui tunnistasime vastaste paremust tulemusega 4-0. Proovisime mängijaid natuke teistel positsioonidel ja ilmselt sai see saatuslikuks.
Lõpetasime enda grupi 4. Koha ja 6 punktiga. Edasi mängisime 7.-8. koha peale Raplamaa JK-ga.

7.-8. mäng lõppes tulemusega 1-1, kus vastaste võrke sahistas efektse kannalöögiga Miikael. Järgnesid penaltid. Meie poolt skoorisid Joosep ja Andreas. Vastased ei suutnud meid üle mängida ning Markus, kes oli meie puurivaht, tõrjus ainsa ohtliku löögi ära.

Kokkuvõtteks 7. koht 12-võistkonna seast, mis on väga tubli tulemus!

Poistest kuulus esikoht Loo Tiigritele, kes sai finaalis jagu Nõmme Kaljust. Järgnesid FC Levadia, Loo Tiigrite II võistkond, FC Flora I, Tallinna Kalev, Kuusalu Kalev, Raplamaa JK, Pärnu Vaprus, Pärnu Poseidon, FC Flora II ja Saku Sporting.

Seotud uudised