Uudised Laupäeval pidasime maha noortevõistkondade hooaja lõpetamise

Laupäeval pidasime maha noortevõistkondade hooaja lõpetamise

Laupäeval kogunesid Kuusalu Kalevi noorterühmade mängijad sportlikule hooaja lõpetamisele. Teist nädalat järjest oli Kuusalu Kalev oma ürituseks ilmataadilt väga soodsa ilma välja kaubelnud. Kavas oli jalgpalli kümnevõistlus ja jalgpallimäng lapsed lastevanemate vastu. Kümnevõistluse eesmärk oli pakkuda põnevat väljakutset, sooritades erinevaid tehnilisi ülesandeid ning saada oma märk maha, mida järgmisel aastal ületada. Kuna korraldasime sellist eksperimentaalset võistlust esimest korda, siis oli oodata, et võib pisut tagasilööke tulla. Siiski sujus kõik üllatavalt hästi, kuid arvatavasti teeme järgmisel aasta mõned väikesed parandused punktiarvestusse.

Võitja Miikaeli stiilinäide

Võitja Miikaeli stiilinäide

Kümnevõistluses sai viimane ala – väravalöömine 5-st punktist – üsna otsustavaks, sellega kindlustas endale võidu Miikael. Teise koha sai Joosep ning parima nooremate poisterühma mängijana oli Marten kolmas. Parima tüdrukuna oli Annabel kümnes, edestades Elissat vaid 0.3 punktiga. Aga nagu rõhutatud – oluline oli tulmeus maha saada, et oleks järgmisel aastal ruumi parandamiseks.

Kui 10 ala sai läbitud, said seni ergutaja rollis olnud lapsevanemad näidata oma oskuseid mängus laste vastu. Kõik soovijad jooksid platsile, mäng toimus üle suure väljaku. Tükk aega viibis pall laste poolel, kuid nii kui esimest korda jõudsid lühemad mängijad vastaste kasti, oli kohtunik sunnitud räige vea tõttu laste kasuks penalti määrama. Marten penalti realiseerimisel ei eksinud ja lapsed olid 1-0 ette läinud. Lapsevanemad suures šokis mängu käima ei saanudki, ning peatselt tuli laste kasuks teine penalti määrata, käega mängu eest karistusalas. Teist penaltit läks realiseerima Emma ning ka tema löök lõppes võrgusahinaga.

Lapsed ründamas lastevanemate väravat

Lapsed ründamas lastevanemate väravat

Nüüd aktiveerusid täiskasvanud, saadi surve laste väljaku poolele. Jätkus vihane ründetöö suurematelt ja ja kaitsetöö väiksematelt mängijatelt. Mõned suuremad mängijad kommenteerisid: “Nii ei saa see mäng lõppeda, me ei jõua seda terve nädalavahetus kuulata, kuidas pähe saime.” Lapsed pidasid surve all siiski hästi vastu, mõni ohverdas ka end palli ette. Lõpu eel anti lastevanematele lohutusvärav, kuid võit 2-1 kuulus lastele.

 

 

 

Mängujärgne jäätisesöömine

Mängujärgne jäätisesöömine

Autasuks said võitjad ehk lapsed ürituse sponsorilt Balbiinolt jäätised, kuid külma maiust jagus ka treeneritele ja mõnele lohutust vajanud kaotajale. Kui jäätisenauding ära limpsitud, siis anti lastele välja klubipoolsed kingitused – kõik said omanimelise joogipudeli. Ürituse lõpus tänasid grupid ka oma treenereid ning ka treenerid said kojuteele kaasa kena kaardi ja kingituse.

 

 

 

 

Täname Balbiinot üllatusmaiustuse eest, mis kõigile vajalikku lisaenergiat andis! Ja loomulikult täname kõiki lapsi ja lapsevanemaid osavõtu eest – tänu teile oli üritus heatujuline ja rahvarohke!

Rohkem pilte meie Facebooki lehelt!

Kümnevõistluse tabel:

Seotud uudised