Uudised Ka E klassi poistel hooaeg lõpetatud

Ka E klassi poistel hooaeg lõpetatud

Viimase mängu vastaseks tuli Harju JK. Asendustreener pani mängijaid viimasek mänguks veel enam harjumatutele positsioonidele, mis mõnelgi tekitas raskusi mängu mõistmiseks. Samuti oli meil mängu algul probleeme põhitõdedega – kuidas seista kaitses, mis asendis peaks palli omaks võtma kaitses või rünnakul jne. Seetõttu oli vastastel mängu algfaasis väga lihtne skoorida ja läksid püüdmatult eest. Tasapisi, läbi vahetuste ja maharahunemise hakkasid mängijda uute positsioonidega harjuma ning mäng oli enam võrdne, vastased pidid väravalöömiseks juba pingutama hakkama. Poolaja lõpu eel läks suure protesti saatel rünnakule Jarek, kes peatselt Kasparilt suurepärase söödu sai ning meie skoori avas. Pärast seda sobis ründes mängida küll. 🙂 Vaheajale läksime seisul 1-7.

Teisel poolajal pidasime pool ajast vastu, ja siis hakkas väsimusest aina enam uuesti vigu sisse tulema. Kes unustas vaatama, mis teisel platsi poolel toimub, kes vaatass äralendavaid linde. Lõppskooriks tuli niiviisi 1-15. Andreas sai end väravavahina katsetada seekord – tuli sisse paar väikest apsakat, aga see-eest ka mitmeid suurepäraseid tõrjeid. Üldiselt võib hooajaga rahule jääda, arengut on tasapisi tulnud. Võite küll mitte, aga noormea võistkonnana ongi neid raske saada. Meie kõige suuremaks probleemisk on ikka mängu algused, kus pabistamisega liiga palju vastastele edu antakse.