Uudised Kuusalu Kalev – Jõhvi Lokomotiiv 1-14

Kuusalu Kalev – Jõhvi Lokomotiiv 1-14

Tarkusepäeval, 1. septembril kohtusid meie F vanusegrupi poisid Jõhvi poistega.

Eelnevalt oli teada, et tuleb raske mäng, kuna Jõhvi on terve hooaja vältel näidanud väga head mängu.
Ilm oli vahelduva pilvisusega ning mitte eriti soe.

Mängu algkooseisu moodustasid Allen (vv), Mikk (pk), Joonas (vk), Marten (c + kpk), Rikhard (r).
Vahetusse jäid veel 7 poissi, kes said rohkemal-vähemal määral mängida.

Meie ainus värav

Meie ainus värav – pildi autor Helena Aug

Mängu jagus meie poolt esimeseks 15ks minutiks. Pärast seda kadus osadel poistel motivatsioon ning nad ei pingutatud enam nii nagu suutelised ollakse. Poolajale mindi seisult 1:6. Meie värava lõi Marten mängu 13.ndal minutil.
Teisel poolajal löödi meile veel 8 vastuseta väravat ning mängu lõppseis jäi 1:14.
Mängutulemus kujunes selliseks, kuna vahetused polnud nii tasemel kui vastaste omad. Samuti eksiti lihtsates olukordades sööduga ning positsiooni valikuga. Lühidalt öeldes on see hea koht edasi liikumiseks, kuna ka poisid said aru, et trennis tuleb vaeva näha ning võidud ei tule niisama.
Täpsemad väravalööjad ja info saab EJL kodulehelt.

Tule Kodumängule!Tule Kodumängule!

Mängude vaatamine ja külastamine on üks tähtis treeningprotsessi osa, eriti just noortegruppidel. Seepärast kuulutamegi välja mängu meie kõige aktiivsema fänni leidmiseks! Osalemine on väga lihtne, lihtsalt postita oma Facebooki või