Uudised Naiskond sai valusa kaotuse Ülenurmes

Naiskond sai valusa kaotuse Ülenurmes

Naised mängisid II vooru mängu pühapäeva õhtupoolikul FC Ülenurmega. Koosseis oli meil üsna kummaline, erinevate vigastuste haiguste ja koolilõpetamiste tõttu oli meil vaid  1 vahetus ning mitmed algkoosseisu mängijad leidsid end enda jaoks huvitavatelt positsioonidelt. Paraku mäng ka näitas, et kogenematus ja vale positsioon ei ole hea kombinatsioon. Terve esimese poolaja oli Ülenurme selgelt enam tahtev võistkond. Joosti kinni pallid, kuhu me oleksime pidanud esimesena jõudma, võideti õhuduellid jne. Meie mäng logises igas plaanis. Olime laisad liikuma ja võitlema. Meie liinidevahed olid suured kui vastased ründasid. Poolikud ei jõudnud alla. Palli hoides ei saanud kuidagi palli äärtele ka lükata, ikka pressisime vägisi keskelt palli ette, isegi kui seal kedagi polnud. Eriti kurb oli ilma pallita liikumine – väga vähe oli näha mängijate vabanemiskatseid ja sööduküsimisi. Tehnika pettis ka lubamatult palju meid, samuti ei suutnud võistkonnakaaslasi häälega juhendada.

Nii ta läkski, et kuigi oli väheste võimalustega avapoolaeg – siis vastased said meie võistkonna laisast kaitsetegevusest värava, leides end järsku kahekesi ühe kaitsja vastu karistusalas. Täpse löögi vastu oli Anu väravas võimetu. Jah, ka meile olid tekkinud enne üksikläbimurretest paar head võimalust ning 2 korda olime jõudnud ka väravavahiga silmitsi – paraku mängijate endi jaoks vist pisut ootamatult, sest löögi hetkel sätiti liiga pikalt palli.

Vaheajal sättisime juba kolmandat korda ringi keskvälja ning seekord panime valikuga täppi. Nüüd hakkas poolkaitse pidama ning vastased ei jooksnud keskelt lihtsalt läbi. Mida kaugemale teine poolaeg jõudis, seda enam mäng meie käes oli. Hästi sekkus vahetusest Dagne, kes oma kiirusega valmistas vastaste kaitsele peavalu. Anul meie väravas võis terve teine poolaeg võrdlemisi igav olla, enam midagi ohtlikku ei juhtunud, vaid mõned pikad ette antud pallid pidi noppima. Paraku olime jälle oma vana vea otsas, et ei oska väravat lüüa. Väga palju meil neid võimalusi ei olnud, kuid paar head löögikohta tekkisid. Meie parim võimalus oli umbes 5 minutit enne lõppu Dagnel, kes tugeva löögi paraku pisut üle värava suunas.

Kokkuvõttes võib öelda, et vastased tahtsid võitu enam. Me peaksime ikka hoogsamalt võitlustesse liikuma, kiiremini kaitsesse ümber lülituma. Eks nii mõnelegi mängijale oli 90 minutit liig, aga vahetusi oli meil vaid üks. Loodame esimeseks kodumänguks natuke paremat seisu selles osas – mõned võtmemängijad saavad ehk selleks ajaks terveks.

Protokoll:

FC Ülenurme - Kuusalu Kalev 1-0

FC Ülenurme – Kuusalu Kalev 1-0

Seotud uudised