Uudised Hooaeg algas 2003.-2004.a sündinud poistel

Hooaeg algas 2003.-2004.a sündinud poistel

JK Kuusalu Kalevi lastetiimidest läksid esimesena võistlustulle 03-04 s. poisid.

Autor: Kristi Kallaste

Autor: Kristi Kallaste

Avamäng toimus kadestamisväärt tingimustes Keila kunstmurul. Vastasteks olid enamasti 2003. sündinud poisid, kellel mängukogemust Eesti Meistrivõistlustel juba kolm hooaega.

Kuusalu poisid alustasid südilt, kuid kiire avavärav ehmatas võistkonda. Suutsime ajapikku ka ise mängu sisse elada ja tekkisid omad võimalused. Head võimalused skoorimiseks olid nii Atsil kui Miikaelil. Miikaeli karistuslöök lendas napilt väravast mööda ning Atsi läbiminekud peatas osavalt väravavaht. Poolajaks juhtis Keila tiim 4-0, kuid poisid pead norgu ei lasknud ning kuulates mõningaid õpetussõnu treeneritelt, said nad isukalt teist poolaega alustada.
Teise poolaja mängupilt oli tunduvalt parem. Tekkis rohkem võimalusi ja ründes suudeti väravahõngulisi olukordi luua. Korra mängis osavalt Ats kaitsjatest mööda ja virutas Kuusalu meeskonna auvärava. Juubeldus oli suur ning poiste väravaisu kasvas veelgi. Paraku, ründamisele keskendudes, jäi kaitsetöö natuke soiku ja vastased said teisel poolajal siiski kolm väravat.
Kohtumine lõppes Keila võistkonna võiduga skooriga 7:1.

Treenerite arvates, suureskoorilisele kaotusele väga suurt tähelepanu ei tasu pöörata, kuna välja harjutama on saadud alles kaks treeningut ja mängus oli näha märke, et käesolev hooaeg on samm edasi eelnenud hooajale.

Seotud uudised