Uudised E-klassi poisid mängisid Tabasalus

E-klassi poisid mängisid Tabasalus

Meie E-klassi poiste võistkonnal oli pühapäevane mäng Tabasaluga juba nädala teine mäng. Mänguilm oli küll soe, aga kergelt vihmane. Mäng viidi läbi muruväljakul, millega me pisut paremini harjunud oleme.

Selle mängu eesmärgiks oli poistel omavahel üksteisele informatsiooni anda ja palli rahulik töötlemine ning paanikavaba sööt. Mängijad said kõvasti harjutada erinevatel positsioonidel mängu, mis nende jaoks ehk harjumatu oli.

Tabasalus

Tabasalus

Mängu esimesel 4-5 minutil suudeti sellega ka hakkama saada, aga peale vastaste avaväravat mindi ikka krampi ja taheti ikka kiirustada pallist vabanemisega. Aeg-ajalt suudeti end siiski koguda ja luua ilusaid loogilisi rünnakuid. Palli enam ei taotud lihtsalt keskele vastastele, vaid otsiti omi mängijaid rahulikumalt, ja paaril korral katsetati ka kaitseliinile tagasi söötu kui eespool kanalid kinni olid.

Teine poolaeg andis vastane meile veidi enam ruumi ning poolaja esimesel poolajal suutsime päris ilusat söödumängu ehitada. Seega võib öelda, et teise eesmärgi suutsime mängus enam-vähem täita. Saaks veel paremini ja tööd vaja sellega on. Kuid üksteisele vajaliku info ütlemisega jäime tihtipeale jänni, pealegi tuli vahele negatiivseid kommentaare oma mängijate sooritustele. Selles osas on veel suur ruum arenguks.

Mängu lõpptulemuseks jäi 3-16 kaotus. Meie väravate autoriks olid Miikael ja Ats (2). Kui kedagi veel välja tuua, siis Ruudi tegi väga hea esituse keskpoolkaitses, kus tema peamiseks rolliks oli appi jõuda nii rünnakute toetuseks kui jõuda vastaste rünnaku ajal palli alla tagasi toetama kaitset. Oma vahetuste ajal sai ta selle musta tööga kenasti hakkama ning jaksas pallid kinni joosta. Samas jäid hästi silma veel Karl Jaco ja Kaspar arukate vabanemistega, lihtsalt palli peaks häälekamalt küsima.

Seotud uudised