Uudised Esimene võit Kuusalu Kalevi poistele

Esimene võit Kuusalu Kalevi poistele

11.mai hommik oli pisut pilvine kui poisid kogunesid kella 9:00 paiku Kuusalu ambulantsi platsile.

Kaasa sõitvatest mängijatest olid vaid viis varasema liigas mängimise kogemusega. Ülejäänud kaheksale oli see esmane kokkupuude liigamänguga. Bussisõit venis pisut, sest sõitsime kaks korda õigest teeotsast mööda, kuid jõudsime õigel ajal kohale.

Algviisiku moodustasid Arman (vv), Mikk (k), Joonas (k), Rikhard (pk), Tener (pk) ja Marten (r), kes oli ühtlasi ka kapten.

Mäng algas Kiviõli lahtimänguga. Koheselt pressi tehes sai Marten palli kätte, mängis mööda kolmest – neljast poisist ja põrutas seisuks 1:0. Edasine mäng kulges kui võrdne võrdsega ning poolajale mindi seisus 2:1, meie eduseisus. Teise värava lõi samuti Marten.

Poolajal rääkisime poistega paar olulist momenti üle, kinnitasime endale, et meie võidame ja läksime positiivse emotsiooniga mängule.

Teisel poolajal lõi Marten alustuseks veel kaks väravat ning ühe palli korjasime ka ise võrgust. Peale viiendat Marteni väravat lõid Kiviõli poisid käega ja mäng muutus nende poolt veidi inetuks. Hakati mänguvälistes olukordades meie poisse lihtsalt lükkama ja jalaga kossi taguma – sõimati oma meeskonnakaaslasi ja meid ning valati ka paar pisarat kodumeeskonna poolt.

Meie kuuenda värava lõi Rikhard ja viimase seitsmenda värava lisas just enne lõpuvilet taaskord Marten.

Lõppseis 7:2 ning meie esimene võit oli tõsiasi!

[nggallery id=11]

Vahetusmeeste kohta ka natuke. Kuna paljude nooremate poiste jaoks oli see esmane kokkupuude liigamänguga, siis on mõistetav, et tekkis väike kramp ning ei näidatud seda mängu, milleks võimelised ollakse. Osa vahetusmängijatest seevastu said väga hästi hakkama ning andsid põhimeestele väärilist puhkust.

Kõik poisid said mänguaega, kes rohkem – kes vähem, kuid eriliselt tahaks kogu meeskonnast seekord välja tuua kaitsepaari Mikk – Joonas, kes sulgesid peamised ründekanalid Kiviõli poistel, Marteni (kuus väravat räägib enda eest) ning Armani (super väljajooksud ja tõrjed/püüded väravas ning mängulugemine palli lahtimängides).

Seotud uudised