Uudised Naiskond Valgas – kui ise ära ei löö, lüüakse sulle

Naiskond Valgas – kui ise ära ei löö, lüüakse sulle

Mäng Valgaga oli oodatult raske – vastane mõistab jõuliselt mängida ja kannatlikult kaitses istuda.

Saime avavilest mängu käima, pall liikus ilusti ja üksteise mõistmine toimis ilusti. Tegime palju lööke, kuid selles osas olime jätkuvalt kehvad nagu viimastes mängudes nähtud – kauglöögid olid tugevad ja ohtlikud, kuid ei mahtunud raamidesse, samas kastis venitati palli hoidmisega pisut üle ja löök blokeeriti või jäi liiga nõrgaks.

Vastased tegid mängu jooksul ühe pealelöögi ja meie õnnetuseks maandus see väravas. Vahel mängudes nii juhtub, aga.. meil juhtub seda liiga palju. Igas muus elemendis on meie mäng hooaja algusega kõvasti arenenud, aga palli me väravasse ei saa.

Esimene ring sai nüüd II liigas läbi: teenisime 1 võidu, 2 viiki ja 3 kaotust. Olime igas mängus sees: Levadia oli pisut üle, Narvaga oli võrdne mäng ja 4 ülejäänud mängus domineerisime selgelt. Seega ei saa rahul olla oma domineerimise realiseerimisega.

Koosseis: Karina Kork, Kadri Narusk, Kaidi Veemees, Piret Peterson, Jette Rindesalu, Jana Pipar, Eret Viidakas (Raili Püü), Reesi Kuslap, Kristi Gross (Pille Plakk), Renate Kiigske (Marje Arro), Katrina Narusk (Katrin Sõstar, Aleksandra Vakar)

Seotud uudised