Uudised Kuusalu Cupi 2005 sünniaastaga poistele võitis Nõmme Kalju

Kuusalu Cupi 2005 sünniaastaga poistele võitis Nõmme Kalju

10. detsembril toimus Kuusalu CUP 2016, mis oli mõeldud poistele sünniaastaga 2005-2006. Osalema tulid Raasiku Joker (2 võistkonda), Saue JK, Nõmme Kalju FC, Anija United ning Läänemaa JK. Lisaks siis kaks meie oma võistkonda Kuusalu Kalevist.

Turniiril mängiti süsteemis kõik kõigiga läbi. Väljakul oli 4+1 mängijat, mis Kuusalu suure saali juures jättis poistele palju ruumi liikumiseks. Mänguaega oli 10 minutit, kusjuures viimane minut oli puhas minut, kus aeg seisis, kui pall ei olnud mängus. Alagrupid pakkusid küllaltki võrdseid mänge kõigile, kuid päeva lõpuks võtsid siiski tugevamad oma. Mängude tulemused leiab siit, nende alusel moodustus järgmine turniiritabel:

8 Anija United 0 0 7 4-24 0

Peale kõik-kõigiga läbimängimist, selgitati kolmas koht turniiritabeli kolmanda Kuusalu Kalev 1 ja neljanda Raasiku Joker 1 vahel. Mängu esimesed minutid olid võrdsed, kuid siis sai Kuusalu oma mängu peale surutud ning võeti seljavõit 3:0. Turniiri võitja selgitati finaalis Läänemaa JK ja Nõmme Kalju FC vahel. Peale dramaatiliselt ja viigiga lõppenud normaalaega löödi penalteid. Viimastega suutis kindlamalt toime tulla Nõmme Kalju FC, kes krooniti ka Kuusalu CUP 2016 võitjaks.

Parima mängija tiitel läks Läänemaale, parima väravavahi autasu Nõmmele ning suurima väravalööja auhind jäi koju Kuusallu. Täname kõiki osalejaid ning kohtume järgmisel aastal!