Uudised Kuusalu keskkooli lapsed osalesid Harjumaa koolinoorte kuni 3. klasside turniiril

Kuusalu KK esindasid meie klubi kasvandikud, 1. ja 2. klassi õpilased, seetõttu olid nad enamikust vastastest pisut nooremad.

Kuusalu esimeseks vastaseks oli Tallinna Nōmme PK. Oli näha, et lapsed polnud mänguks veel vaimselt valmis. Vastased olid suuremad ja kogenumad, sellest tuli ka väike kartus neile sisse.
Esimene poolaaeg lasti vastastel vabalt mängida, mille tōttu löödi meile poolaja lōpuks kiirelt 4 väravat.
Teine poolaeg oli mänguliselt palju parem. Rääkisime vaheajal kiirelt läbi olukorrad, mida parandada tuleb. Mängupilt muutus oluliselt paremaks, vōitsime palle, aga kaotasime need siiski sama kiirelt. Lōpptulemuseks 7:0 vastaste kasuks.

Teine mäng oli meil Vääna Jōesuu II-ga.
Mängust oli näha, et olime vastastest tehnika poolest veidi paremad. Kui esimeses mängus palli saamisel löödi mänguvahend kohe suvalisse kohta ära, siis selles mängus jagasid lapsed ilusti omavahel söötu ja sellega tehti mäng vastastele raskemaks.
Esimesel poolajal lōime ka värava, mille autoriks oli Mattias. Esimese poolaja võitsimegi 1:0.
Teise poolaja algus sujus samamoodi nagu esimene. Lapsed kasutasid ka erinevaid petteid, mida oli hea kōrvalt vaadata.
Meile löödi värav viimasel minutil, mil kaitse jättis ühe mängija üksi, seetõttu kahjuks 1:1 viik võidetavas mängus.

Kolmas mäng oli Jüri Gümnaasiumiga.
Mäng kulges üsna hästi arvestades meie võistkonna noorust – vastased olid jällegi vanemad ja kogenumad. Kuigi see nii väga meie mängijaid ei heidutanud. Vahetasime väravas olnud Leonard Arturi Normani vastu. Kaitseliin muutus paremaks, oldi julgemad, aga nurgalöökide ajal jäeti vastased ikkagi vabaks. Saime ka ise mōnel korral vastaste värava alla ja tegime ka mōned pealelöögid.
Vastu tuli vōtta 7:0 kaotus.

Mängijad: Mattias Mänd