Uudised 2005 poisid on hooaega alustanud ühe kaotuse ja ühe võiduga

2005 poisid on hooaega alustanud ühe kaotuse ja ühe võiduga

Hooaja avamängus kohtusime 8. mail Maardu LM poistega. See oli esimene trenn ja mäng sel hooajal naturaalmurul ja üldse staadionil, sellest tulenevalt oli näha veidi rabedat pallikäsitlemist ning peataolekut platsil. Avapoolaja mängisime maardulastega 0:0, kuid teisel poolajal pidime väravast korjama 5 palli ning vastastele suutsime lüüa vaid ühe. Lõppskoor seega 1:5 ja mõru kaotus. Kuigi mängupilt oli meil paljulubav, siis realiseerimine jättis soovida ning ka kaitses tegime paar lohakat viga. Meie värava eest hoolitses seekord Jesse, kes sai resulatatiivse söödu Martenilt.

Juba nädal hiljem 14. mail, kui olime nädala sees saanud ka paar korda staadionil trenni teha, sõitsime esimesele võõrsilmängule Kosele. Kose oli MRJK II poiste vastu hooaega hästi alustanud ning mänginud viiki 2:2, seega tõotas tulla raske ja põnev mäng. Mäng algas tugeva vihmasajuga, mis mängu edenedes vahepeal nõrgenes ja siis taas koos tuulega tugevnes ehk ilmastikuolud olid pigem keerulised, kuid siiski mõlemale võrdsed. Suutsime mängu skoori avada ja kiirelt ka eduseisu kasvatada, kuid lasime siis omale ühe tagasi lüüa. Seisult 2:1 oli näha, et poisid panid sisse teise käigu ning pingutasid rohkem. Pingutus tõi poolaja lõpuks kaks lisaväravat meile ehk poolajale mindi eduseisult 4:1. Vaheaeg tehti minimaalne ehk ainult 2-3 minutit – muidu oleks poisid maha jahtunud ja külma saanud. Teisel poolajal oli hea näha, kuidas leiti loogiliste lahendustega mängijaid nii ründes kui ka kaitses pressi alt välja tulles. Samuti mängujoonisest hoiti korralikult kinni ning peataolekut oli vähe. Teenitult saime väravatelisa kui lõppuvile kõlades oli seis 8:1. Mängu väravad lõid Jesse, Ian 3 ja Marten 4. Resulatsiivseid sööte jagasid eelmainitud mängijatele lisaks veel Arman, Mikk ja Rikhard. Järgmine mäng juba eeloleval pühapäeval kui vastaseks MRJK II Viimsist.