Uudised Kuusalu Kalevi tüdrukud pidasid oma esimese mängu

Kuusalu Kalevi tüdrukud pidasid oma esimese mängu

Kuusalu Kalevi uusim tüdrukute treeningrühm – 2000-2002 sündinuile, käisid sõprusmängu mängimas Raasiku kvaliteetsel kunstmurul kohaliku FC Jokeri vastu. Mõlemad klubid on selle vanuse tüdrukutega vaid paar kuud trenni teinud ning mõlemaile oli see esimeseks kohtumiseks. Mänguajaks leppisime kokku 3×20 minutit.pilt mängust

Esimesest mängust tulenevalt algas mäng väga närviliselt ja pall püsis mitmeid minuteid vaid keskväljal. Mõlemas võistkonnas tegid mängijad kiirustamisest tingitud vigu ning keegi ei soovinud palliga vastutust võtta. Samuti ei suudetud hästi positsioone hoida – meil oli probleeme sellega, et rünnak vajus liiga poolikute juurde, kaitsjad jäid isoleeritult väravavahti turvama. Aga siiski rahunesime meie esimesena ning saime oma rünnakud hästi käima. Esimesena skooris Cristina, millele järgnesid kaks Helena tabamust. Esimene 20 minutit lõppes meie 3-0 võiduga.

Edust jäime natuke laisemaks, lasime vastased uuesti mängu tagasi – enam ei teinud väga efektiivset pressi, vastased said palliga rahulikumalt tegutseda. Kui esimesel kolmandikul polnud Margotil väravas midagi teha, siis teisel kolmandikul pidi mitmel korral olukorra päästma. Korra see siiski ei õnnestunud ning vastased vähendasid vahet. Siiski rünnak püsis meil endiselt terav ning meie saime samuti väravad kirja – oma kolmanda värava lõi Helena ning jala sai valgeks Aidi. Teine kolmandik lõppes 5-1 eduseisus.

Kolmandal kolmandikul jätkus võrdne mäng. Meie olime kaitsetöös natuke järgi andnud, tihti poolkaitse jättis kaitsjad üksi vastastega hakkama saama, samas rünnak püsis meil terav. Mõlemad võistkonnad said kirja ühe värava, meie poolt skooris Cristina. Lõppseisuks jäi 6-2.

Ülekaalukas võit päris õiget jõudude vahekorda ei kajastanud, mõlemal võistkonnal on veel väga palju õppida. Loodetavasti saame peatselt uuesti Raasikule külla sõita.Pilt mängust

Kuusalu Kalevi koosseis: Margot Leheroo, Sandra Kubi, Klaara Saar, Aleksandra Nyyssönen, Aidi Gerde Tuisk, Cristina Kivisik, Luisa Valgiste, Kristiin Kirspuu, Kristina-Margot Trepp, Helena Samelselg